Dem parti Haberleri

dem parti haberleri ve güncel dem parti gelişmeleri, dem parti ile ilgili tüm video, dem parti fotoğrafları ve dem parti haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


GÜNDEM

Kayyum yönetiminde olan Batman Belediyesi’nin bahçesinde kurulan nöbetçi kulübesi kaldırıldı.

Diyarbakır

DEM Parti’nin Çınar Belediye Eşbaşkanı Semra Akyüz, Amedspor’a ilişkin aldıkları kararı kamuoyu ile paylaştı.

Diyarbakır

AK Parti'nin Diyarbakır adayı Mehmet Halis Bilden, bugün mazbatasını alan DEM Parti Büyükşehir Belediye Eş Başkanı Serra Bucak Küçük'ü tebrik...

Diyarbakır

DEM Partili belediye başkanlarının mazbatalarını alacağı gün kayyumla yönetilen Kayapınar Belediyesi’nde çöpler şantiyeye boşaltıldı.

GÜNDEM

CHP’de Van Saray‘da seçimi kazanan DEM Partili adayın memnu haklarının incelenmesi için başvuru yapan CHP Saray İlçe Başkan Yardımcısı Yasin...

Politika

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "DEM Parti adayına mazbatasının verilmemesi Van halkının iradesini tanımamaktır" dedi.

Van

DEM Parti, Van Büyükşehir Belediyesi Eş Başkan adayı Abdullah Zeydan’ın memnu hakkının geri alınmasının ardından MYK toplantısını Van’da yapacak.

Diyarbakır

DEM Parti Diyarbakır Kayapınar İlçesi Belediye Eş Başkan Adayları Berivan Gülşen Sincar ve Cengiz Dündar oyunu kullandı.

GÜNDEM

DEM Parti Eş Başkanı Bakırhan, Erdoğan'ın “DEM Parti muhatap alınmak istiyorsa kendini kanıtlasın” sözlerine cevap verdi.

Politika

İstanbul’da CHP ile DEM Parti arasında yerel seçimler için protokol yapıldığına dair dolaşıma sokulan belge hakkında açıklama geldi.

Tokat

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 27 Mart’ta Diyarbakır’da gerçekleştireceği miting öncesi DEM Parti’ye Tokat’tan ilk mesajını verdi.

Diyarbakır

Diyarbakır’da polis ekipleri tarafından DEM Parti yöneticilerine ve üyelerine operasyon düzenlendi çok sayıda kişi gözaltına alındı.