DEVA Haberleri

DEVA haberleri ve güncel DEVA gelişmeleri, DEVA ile ilgili tüm video, DEVA fotoğrafları ve DEVA haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Gündem

DEM Parti ve DEVA Partisi milletvekilleri, Dışişleri Komisyonu toplantısından çıkarıldı.

Diyarbakır

Kovid hastalarının Türk Işını Yöntemi ile kobay olarak kullanıldığı iddiası, DEM Parti’den sonra DEVA ve İYİ Parti tarafından da takibe...

Politika

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cem Avşar, yangın bölgesinin afet bölgesi ilan edilmesi için Meclis'e kanun teklifi sundu.

Siyaset

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Ekmen, Kobani olayları üzerinden meydana gelen yargılamaları eleştirerek ekonomik ve siyasal istikrar açısından...

Politika

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Ekmen,“Cumartesi Anneleri'nin eylemlerine izin verin” çağrısı yaptı.

Politika

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, hükümetin İsrail konusunda toplumu aldattığını söyledi.

Diyarbakır

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, Diyarbakır’ın Kulp İlçesi’ndeki olaya tepki gösterdi.

Diyarbakır

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen’den Diyarbakır Büyükşehir başkanı seçilen Küçük’e tebrik telefonu.

Asayiş

Siirt’in Pervari İlçesinde belediye başkanlığı yüzünden Ak Partili ve DEVA Partili ailelerin girdiği kavga sonucu bir kişi hayatını kaybetti.

Siyaset

DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan, oyunu Ankara’nın Çankaya ilçesinde kullandı.

Siyaset

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, "Mehmet Şimşek, sevdiğimiz bir kardeşimiz ama havanda su dövmek zorunda kalıyor” dedi.

Diyarbakır

DEVA Partisi Diyarbakır İl Başkanı Remzi Kaymak, Bağlar İlçe Başkanı Haşim Çubuk ve yönetim kurum üyeleri ile birlikte 50 kişinin...