Dicle elektrik Haberleri

Dicle elektrik haberleri ve güncel Dicle elektrik gelişmeleri, Dicle elektrik ile ilgili tüm video, Dicle elektrik fotoğrafları ve Dicle elektrik haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Şanlıurfa

Dicle Elektrik, hava sıcaklığı ve yeni yerleşim birimlerinden gelen enerji talepleri üzerine yeni yatırım planı yaptı.

Diyarbakır

Diyarbakır ve Mardin arasındaki yangınlarının hedefindeki Dicle Elektrik, yangınların sebebine ilişkin yeni bir açıklama yaptı.

Diyarbakır

Dicle Elektrik, Diyarbakır’ın Çınar İlçesi’ndeki yangın felaketiyle ilgili kurumun sorumluluğu bulunduğu iddialarına cevap verdi.

Diyarbakır

Dicle Elektrik, yatırımlarla desteklenerek kaçak elektrik kullanımının azaldığı bölgelerde, şebekelerin daha verimli çalıştığını duyurdu.

Siverek’te bir grup çiftçi elektrik kesintisini gerekçe göstererek Diyarbakır-Şanlıurfa karayolunu keserek eylem yaptı.

Ekonomi

Dicle Elektrik, Mardin iline yönelik borç miktarını kamuoyu ile paylaştı. Dicle Elektrik Genel Müdürü Yaşar Arvas, söz konusu bölgede yaşanan...

Diyarbakır

Dicle Elektrik’in SCADA uygulaması, geçtiğimiz yıl Singapur’dan gelen, bu yıl ise Pakistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nden heyet tarafından yerinde incelendi.

Şırnak

Şırnak’ın Cizre İlçesi’nde yeraltı şebeke kablolarına çekilen kaçak hat, yangına neden oldu.

Diyarbakır

Dicle Elektrik, Ramazan ayı boyunca planlı elektrik kesintilerini sadece zorunlu hallerde ve gündüz saatlerinde uygulama kararı aldı.

Diyarbakır’ın Çınar ilçesinde sahaya yayılmış trafolar toplama esnasında Dicle Elektrik ve yurttaşlar arasında gerginlik yaşandı.

Dicle Elektrik, nesli tükenmekte olan Kelaynakları korumak adına yeni bir projeye daha imza atıyor.

Siirt’in Kurtalan ilçesinden kaçak kontrolü için görev yapan Dicle Elektrik saha ekiplerine saldırı gerçekleşti. Kaçak elektrik kullandığı için ceza yazılan...