Dikkat Haberleri

Dikkat haberleri ve güncel Dikkat gelişmeleri, Dikkat ile ilgili tüm video, Dikkat fotoğrafları ve Dikkat haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Doç. Dr. Avni Kaya, Diyarbakır'daki çocuklarda erken ergenlik ve boy kısalığıyla ilgili ailelere önemli uyarılarda bulundu.

Sağlık

Bilim insanlarının yaptığı çalışmalar, kan gruplarının sağlık üzerindeki etkilerini gün geçtikçe daha net bir şekilde ortaya koymaya devam ediyor.

Diyarbakır

Bağlar’da sokak lambaları için kablolar yer altına döşendi ancak çukurlar kapatılmadı. Okul bitişinde açıkta bırakılan kablo ise ölüme davetiye çıkarıyor.

Diyarbakır

Diyarbakır Meteoroloji Bölge Müdürlüğü, bu gece başlayacak sağanak yağışlar nedeniyle ani sel, yıldırım, buzlanma ve çığ tehlikesine karşı uyarıda bulundu.

Teknoloji

Telefonu şarj olurken kullanmak, birçok kişinin alışkanlığı haline geldi. Peki bu alışkanlık telefonunuzun sağlığına zarar veriyor mu? İşte bilmeniz gerekenler.

Güncel

Ehliyet almak için hangi belgeler gerekli? Ehliyet sınavları nasıl yapılıyor? İşte ehliyet alma süreci ve şartları hakkında bilmeniz gerekenler.

Diyarbakır

Diyarbakır merkez Sur ilçesinde 6 Şubat depreminde ağır hasar alan ve yıkım listesinde ismi bulunmayan beş katlı Ahvanlılar Apartmanı tehlike...

Diyarbakır

Uzmanı, telefon bataryalarının patlamasının ana nedenleri konusunda uyarılarda bulundu.

Sağlık

Uyuz vakalarındaki artışın sürdüğünü belirten Dermatoloji Uzmanı Asiye Yıldız, poliklinik hastalarının yüzde 30'unun bu vakaların oluşturduğunu kaydetti.

Ekonomi

Kuyumculardan 'çekili altın' uyarısı: Aman dikkat paranız kül olup gitmesin

Sağlık

2022 yılında yayımlanan bir araştırmaya göre, soğuk hava burun deliklerindeki yararlı bakterilerin ölmesine neden olarak, bağışıklık sisteminin zayıflamasına yol açtığı...

Sağlık

Uzmanlar, toplardamarlardaki kan pıhtısı oluşumu olarak ifade edilen venöz tromboza karşı uyarıyor. Hastalığın en önemli nedenlerinden birinin hareketsizlik olduğu belirtilirken...