Duruşma Haberleri

Duruşma haberleri ve güncel Duruşma gelişmeleri, Duruşma ile ilgili tüm video, Duruşma fotoğrafları ve Duruşma haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Güncel

Selahattin Demirtaş'a Diyarbakır, Mardin, Ankara ve Mersin’de yaptığı konuşmalar nedeniyle hakkında açılan davanın karar duruşmasında toplam 5,5 yıl hapis cezası...

Ankara

Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'in öldürülmesine ilişkin davada flaş açıklama geldi.

Gündem

Sinan Ateş suikastının azmettiricisi Doğukan Çep, ilk duruşmada verdiği ifadede "Evet, ben azmettirdim" dedi.

Gündem

Gar katliamı davasında IŞİD üyesi oldukları tahmin edilen 16 kişi halen firari durumda.

Gündem

Kobani eylemleri gerekçe gösterilerek HDP’li 5 siyasetçi hakkında açılan davanın ilk duruşması bugün görülüyor.

Diyarbakır

Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi'nin öldürülmesinin karar duruşmasında avukatlar, mahkemenin adil olmadığı belirterek, duruşma salonunu terk etti.

Diyarbakır

Eski Diyarbakır Barosu Başkanı Tahir Elçi’nin öldürülmesiyle ilgili davanın karar duruşması yarın yapılacak.

Diyarbakır

Diyarbakır Baro Başkanı Nahit Eren, Katledilen Baro Başkanı Tahir Elçi’nin 12 Haziran’da görülecek olan karar duruşması için davet videosu yayınladı.

Gündem

Tahir Elçi Davası avukatları, 12 Haziran’da görülecek karar duruşması öncesi, soruşturma ve kovuşturma sürecinde yaşananları kamuoyuyla paylaştı.

Gündem

Kobane Davası'nda tutuklu yargılanan eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın çarşamba günü yapılacak karar duruşmasına katılmayacağı öne sürüldü.

Asayiş

Mardin’de Duhoklu 5 kişinin cipte silahla öldürülmesine ilişkin 2’si tutuklu 4 sanığın yargılandığı davanın 4’üncü duruşması görüldü.

Diyarbakır

Tahir Elçi davasında, mütalaasını hazırlamak üzere iddia makamına son kez süre verilmesine karar vererek, duruşmayı 12 Haziran'a erteledi.