Duvar Haberleri

duvar haberleri ve güncel duvar gelişmeleri, duvar ile ilgili tüm video, duvar fotoğrafları ve duvar haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


ASAYİŞ

4 katlı binanın girişinde bulunan rögarın içinde henüz bilinmeyen bir nedenle patlama meydana geldi.

Sokaklarda illegal olarak spreyle başladığı duvar çizimlerini mesleğe dönüştüren Diyarbakırlı graffiti sanatçısı Kadir Ödük, kentteki ev ve işyerlerinin duvarlarını çiziyor.

Diyarbakır

Amedspor'un taraftar gruplarından Barikat, Amedspor'un eski kaptanı Şehmus Özer ve oyuncusu Çekdar'ın resimlerini sokaklardaki duvarlara nakşetti.

GENEL

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde 5 ay önce bir kısmı çöken istinat duvarının diğer bölümü de yıkıldı. Duvarla birlikte yol da çökerken...

Diyarbakır

Türkiye'nin en önemli markalarından bir olan AdaWall'ın Franchising Mağazası Diyarbakır'da açıldı. Açılışta, siyasetçi ve iş insanları bir araya geldi.

ASAYİŞ

Kocaeli'nin Derince ilçesinde dedesinin evinde tadilat işlerine yardım ederken üzerine duvar yıkılan 14 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti.

Diyarbakır'da halkın sesi duvar yazıları olmuş. Özellikle kentteki gençler yaşadıkları duygu ve düşüncelerini duvarlara yazıyorlar.

ASAYİŞ

Sarıyer'de bir binanın istinat duvar toprak kayması nedeniyle çöktü. Enkaz altına kalan 4 araç hasar gördü.

Depremde çöken istinat duvarı daha sonra yağmurda tekrar yıkıldı.

Diyarbakır’da Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde bina içinde yapılan yeni bölümlerle ilgili İMO inceleme yaptı. İMO Diyarbakır Şube Eş...

ASAYİŞ

Elazığ’da okul bahçesinin duvarında otururken bir anda dengesini kaybederek düşen öğrenci yaralandı.