Emek Haberleri

Emek haberleri ve güncel Emek gelişmeleri, Emek ile ilgili tüm video, Emek fotoğrafları ve Emek haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Çermik ilçesinde 60 yıldır semercilik yapan İbrahim Halil Karatay, bir zamanların en çok ihtiyaç duyulan mesleğinin zamana ve teknolojiye yenik...

GÜNDEM

İstanbul Saraçhane Meydanı'nda 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü dolayısı yürüyüşe geçenlere polis müdahalesi aralıklarla sürüyor.

GENEL

Erzurum’da kadın girişimci Ayşe Avcı, Oltu Organize Sanayi’nde açtığı arı ürünleri fabrikasının ilk ihracatını Azerbaycan’a yaptı.

HABERDE İNSAN

Siirt’te 19 yaşında çırak olarak girdiği dükkanı devralan Nusret Kılıçvuran, 3 metrekarelik dükkanda 40 yıldır teneke ve soba yapıyor.

HABERDE İNSAN

Aydın’ın önemli firmalarından OKT Trailer’da çalışan kadın kaynak ustaları, başarılı çalışmalarıyla adeta nakış işler gibi kaynak yapıyor.

Sur İlçesi’nde babasıyla birlikte dönüşümlü esans tezgâhı açan Ahmet K., 20 yıldır yeni kokular üretiyor.

Diyarbakır

Diyarbakır merkez Bağlar İlçesi’ndeki amele pazarındaki hamallar, kışın soğuğuna rağmen ekmek parası için saatler bekliyor.

Bolu

Bolu'nun Mudurnu ilçesinde tuz satarak geçimini sağlayan 81 yaşındaki Mehmet Uslupat, ilerleyen yaşına rağmen dedesinden öğrendiği mesleğini devam ettiriyor. 

Güncel

İzmir’de 24 Temmuz günü görevi sırasında aşırı sıcak havadan dolayı beyin kanaması geçiren PTT çalışanı Berran Özen Kırmızıgül yaşamını yitirdi.

Güncel

Eskişehir’e farklı illerden gelen mevsimlik tarım işçileri, son yılların en sıcak yaz aylarında güneşin altında bulunmalarına ve zor yaşam şartlarına...

Güncel

Kayseri’de yalnız yaşayan 61 yaşındaki Şengül Yılmaz, babasından kalan yetim maaşıyla geçinemeyince topladığı ekmekleri satarak geçinmeye çalışıyor.

Politika

HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, 'Altılı masanın adayının bizim adayımız lehine çekilmesi durumunda adayımızın birinci turda kazanma şansının çok...