Emniyet Haberleri

Emniyet haberleri ve güncel Emniyet gelişmeleri, Emniyet ile ilgili tüm video, Emniyet fotoğrafları ve Emniyet haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Mardin

Mardin Emniyet Müdürlüğü, şehiriçi ve şehirlerarası yollarda, trafik kazalarını önlemek için denetim çalışmalarını 9 günlük tatilde de sürdürüyor.

Eskişehir

Eskişehir'de polis ekiplerince yapılan çalışmalarda, bin sürücü ve yolcuyla emniyet kemeri simülasyon aracı ile eğitim yapıldı.

ASAYİŞ

Balıkesir'de emniyet ekiplerinin fuhuş yapıldığını tespit ettiği masaj salonuna düzenlediği operasyonda gözaltına alınan 1 kişi tutuklandı.

GENEL

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimi öncesi Erzurum Emniyet Müdürlüğü tarafından açıklama yapıldı.

ASAYİŞ

Emniyet ve jandarma tarafından uyuşturucu madde imalatçılarına ve satışını yapanlara yönelik “Narkoçelik-9” operasyonu düzenlendi.

Şanlıurfa

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, seçimlerde 6 bin 803'ü emniyet, 4 bin 427'si jandarma olmak üzere 11 bin 230 personelle güvenlik...

İstanbul

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, İstanbul’da kendisine kornaya basan bir vatandaşa “Emniyet Mensubuyum” diyerek saldıran şahısın gözaltına alındığını açıkladı.

İzmir

İzmir'de DEM Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Newroz kutlaması sonrası gözaltına alınan 36 kişi, emniyetteki ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildi.

ASAYİŞ

Bursa'da 20 bin lira değerinde dron çalan şüphelileri yakalamak için Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Güven Timleri harekete geçti.

Denizli

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, eskort, kaparo ve internet dolandırıcılığı suçuna karışan şebekelere düzenlenen 3 ayrı operasyonla darbe vurdu.

Diyarbakır

Diyarbakır’da gasp ve hırsızlık yapıp, iş yeri kurşunlayan çeteye yönelik 'Piksel' adlı operasyonda 9 şüpheli gözaltına alındı.

Diyarbakır

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü’nün yeni hizmet binasından DEM ismi kaldırıldı. Emniyet, "Kaldırmasaydık farklı anlaşılırdı" açıklamasını yaptı.