Fotoğraf Haberleri

Fotoğraf haberleri ve güncel Fotoğraf gelişmeleri, Fotoğraf ile ilgili tüm video, Fotoğraf fotoğrafları ve Fotoğraf haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Politika

Bir futbol maçında HÜDA PAR Adayı Serkan Ramanlı ile fotoğrafı yayımlandığı için eleştirilen DEM Parti Batman Adayı Mehdi Öztüzün, videolu...

Muş

Muş'ta, organize edilen "Kış Gelişim Kampı" etkinliği kapsamında, "Dağcılık" temalı bir fotoğraf sergisi düzenlendi.

Diyarbakır

Diyarbakır merkez Suriçi'nde kentin sosyolojik yapısını gösteren bir fotoğraf objektiflere yansıyor. Aynı mahallede fakir ve zenginlik bir karede yer alıyor.

GÜNDEM

Ankara’dan Bitlis’in Tatvan ilçesine kadar gelen Van Gölü Ekspresi özellikle kış aylarında fotoğraf severlerin ilgi odağı oldu.

Diyarbakır

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depreminin yıldönümünde depremin izleri sürüyor. Aradan geçen bir yıla rağmen acısı hala taze.

Diyarbakır

Prof. Dr. Recep Karakaş, fazla bir maliyet gerektirmeyen ve Diyarbakır'ın önemli bir turizm potansiyeline sahip olan ekoturizmin keşfedilmeyi beklediğini söyledi.

ASAYİŞ

Antalya'nın Manavgat ilçesinde gezmeye gittiği Köprülü Kanyon'da fotoğraf çekerken dengesini kaybeden Alman turist yaklaşık 50 metrelik kanyondan aşağı düşerek hayatını...

GÜNDEM

Rüşvet iddialarının merkezindeki Çağlayan Adliyesi’nde, Avukat Nurşah Tekışık’ın fotoğraf çekildiği odanın sahibi terör savcısı çıktı.

Diyarbakır

Daha önce kaldırım üzerinde bulunan elektrik direği, genişletilen yolun kenarında kaldı.

BİLİM VE TEKNOLOJİ

NASA astronotu Andreas Mogensen, uzaydan Nemrut Krateri ve Van Gölü'nün aynı karede yer aldığı fotoğraf çekti.

Batman

Batman’da vefakar bir abla, sel nedeniyle cadde ve sokakların çamur olmasından dolayı kardeşini sırtında taşıyarak okula götürdü.

Hakkari

Hakkari Üniversitesi'nde görevli fotoğrafçı Rıdvan Dalmaz tarafından Cumhuriyet'in kuruluşunun 100. yıl dönümü dolayısıyla "Üç Kuşak Hakkari" fotoğraf sergisi açıldı.