Fuhuş Haberleri

Fuhuş haberleri ve güncel Fuhuş gelişmeleri, Fuhuş ile ilgili tüm video, Fuhuş fotoğrafları ve Fuhuş haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


ASAYİŞ

8 masaj salonuna yönelik düzenlenen fuhuş operasyonunda 9 kişi tutuklandı.

ASAYİŞ

Hatay’ın Dörtyol ilçesinde yakalan hırsızlık ve fuhuşa teşvik etmek veya yaptırmak suçundan 4 yıl hapis cezası aranan 2 kişi tutuklandı.

Hatay

Hatay’da yapılan denetimlerde bir evde fuhuş yaptıkları belirlenen 3 kişi hakkında idari işlem gerçekleştirildi.

ASAYİŞ

Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesinde polis ekipleri tarafından düzenlenen fuhuş operasyonunda 1 yabancı uyruklu kadın ve 2 şahıs yakalandı.

ASAYİŞ

Balıkesir'de emniyet ekiplerinin fuhuş yapıldığını tespit ettiği masaj salonuna düzenlediği operasyonda gözaltına alınan 1 kişi tutuklandı.

ASAYİŞ

Manisa’nın Salihli ilçesinde düzenlenen fuhuş operasyonunda yakalanan 3 yabancı uyruklu kadından 1’inde AIDS tespit edildi.

ASAYİŞ

3 ilde fuhuş çetesine şafak vakti operasyon düzenledi. Zorla fuhuş yaptırılan 25 mağdur kadın kurtarılırken, çete üyesi 31 şüpheli kıskıvrak...

ASAYİŞ

Elazığ’da 2 farklı güzellik salonuna düzenlenen fuhuş operasyonunda 5 kişi gözaltına alındı. Şahıslardan 4’ü tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ASAYİŞ

İzmir'in Bergama ilçesinde fuhuş yaptırıldığı tespit edilen bir adrese polis ekipleri tarafından operasyon gerçekleştirildi. Adreste fuhşa özgü odalar olduğu belirlenirken,...

Tekirdağ

Tekirdağ'da polis ekiplerince düzenlenen fuhuş operasyonunda 5 kişi gözaltına alındı.

Düzce

Düzce’de polis ekiplerince düzenlenen fuhuş operasyonda 5 kişi gözaltına alındı.

Diyarbakır

Diyarbakır Emniyeti’nin sıkı denetim altına aldığı masaj salonlarının amaç dışı kullanılması tepkilere neden olurken, sayıları da mantar gibi hızla çoğalıyor.