Grev Haberleri

Grev haberleri ve güncel Grev gelişmeleri, Grev ile ilgili tüm video, Grev fotoğrafları ve Grev haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Dünya

Almanya'da sendikanın çağrısı üzerine şehir içi toplu taşıma çalışanları greve gitti.

Dünya

Yunanistan’da taksiciler 48 saatlik grev başlattı. Yarın de Toplu Taşıma Federasyonu tarafından 24 saatlik grev kararı alındı.

Dünya

Güney Kore hükümeti, devam eden doktor grevi nedeniyle ambulansların birçok hastaneye girişinin engellenmesinin ardından 80 yaşındaki bir kadının ölümüyle ilgili...

Dünya

Birleşik Krallık'ta paket servis şoförlerinin daha iyi ücret ve çalışma koşullarının iyileştirilmesi talebiyle Sevgililer Günü'nde grev yapmayı planladığı aktarıldı.

GÜNDEM

TEKGIDA-İş toplu iş sözleşmelerinin anlaşmazlıkla sonuçlanması üzerine 6 ilde grev başlattıklarını duyurdu.

Güncel

Dicle Fırat Gazeteciler Derneği Eş Başkanı tutuklu Dicle Müftüoğlu, cezaevinde açlık grevine başladığını duyurdu.

Güncel

Hür Dava Partisi (HÜDA-PAR), İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırılarını durdurmak için tüm dünyaya küresel greve gitme çağrısı yaptı.

GENEL

Türkiye Gazeteciler Sendikası sosyal medya üzerinden etiket kampanyası başlattı. Sendika Sputnik Grevinin 40'ıncı gününde gazetecilere dayanışmaya çağrısında bulundu.

Güncel

Kocaeli'nin Gebze ilçesindeki Corning fabrikasında çalışan işçiler, yüzde 105 zam taleplerinin kabul edilmemesi sebebiyle 65 gündür grev yapıyor.

Güncel

Tunceli’de Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. (FEDAŞ) bünyesinde çalışan 120 işçinin, 'maaş ve sosyal haklarının düzeltilmesi' talebiyle başlattıkları eylem, 36 gündür...

Diyarbakır

Diyarbakır’da CHP Bağlar İlçe Başkanı Recep Yavuz’un dün başlattığı açlık grevi sona erdi.

Diyarbakır

Çalışma koşullarının düzeltilmesi talebiyle Diyarbakır’da doktorlar iki günlük greve gitti.