Hakkari Haberleri

Hakkari haberleri ve güncel Hakkari gelişmeleri, Hakkari ile ilgili tüm video, Hakkari fotoğrafları ve Hakkari haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Hakkari

Dünyanın en güçlü böceği olarak bilinen gergedan böceği, Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde görüldü.

ÇEVRE

Hakkari’de gezgin öğretmen olarak bilinen Ümit Bartın, Cilo Dağı ve çiçeklenen ovanın İsviçre’yi andıran manzarasında santur çaldı.

ASAYİŞ

Hakkari’de jandarma ekipleri yasadığı bahis oynattıkları iddiasıyla bir internet cafeye düzenlediği baskında baba ve 2 oğlunu gözaltına aldı. Adliyeye çıkarılan...

Hakkari

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde otlanan inekler, Afrika’daki bufalo sürüsünü andırırken koyunlar ise yeşile bürünen meralara çıktı.

GENEL

Van'da düzenlenen “Gastronomi Festivali ve Yemek Yarışması”nda Hakkarili öğrenciler, bölge birincisi olarak İstanbul'da yapılacak Türkiye finaline katılmaya hak kazandı.

HABERDE İNSAN

Hakkâri'de yerli çoban bulamayan besiciler, İran'dan 6 çoban getirdi. 40 bin TL aylık alacak olan İranlı çobanlar, 5 ay boyunca...

Hakkari

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde etkili olan sağanak nedeniyle mahsur kalan araç vatandaşlar tarafından kurtarıldı.

Hakkari

Hakkari'nin Durankaya beldesinde sel nedeniyle debisi yükselen dereye düşen vatandaş hayatını kaybetti.

Hakkari

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinin Onbaşılar köyünde heyelan meydana geldi. Heyelan sonucu köyün şehirle bağlantısı kesildi.

Güncel

Valilikler tarafından yapılan açıklamalarda, 3-17 Nisan tarihleri arasında Van, Hakkari ve Bitlis’te her türlü eylem ve etkinlikler yasaklandı.

ASAYİŞ

DEM Parti Van adayına mazbata verilmemesi nedeniyle başlayan protestolar, Hakkari’ye sıçradı.

Hakkari

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde gökyüzünde dikey şeklinde duran ve sarı bir ışık yayan cisim cep telefonu kamerasına yansıdı.