Halk Haberleri

halk haberleri ve güncel halk gelişmeleri, halk ile ilgili tüm video, halk fotoğrafları ve halk haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, sokaklarda stantlar açarak halkın taleplerini dinliyor.

Diyarbakır

Diyarbakır Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Mehmet Pervane, zam talebiyle 12 Haziran'da eyleme gideceklerini söyledi.

GÜNDEM

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Hakkari Belediye Başkanı'nın görevden alınması ve yerine kayyum atanmasına tepki gösterdi.

Gültan Kışanak, Sebahat Tuncel ve Ayla Akat Ata Diyarbakır halk buluşmasında, "Bize hep yarım kalmak reva görüldü" dedi.

Antik Mezopotamya'nın gizemli mirasçıları olan Süryaniler, köklü bir kültür ve inanç geleneğine sahipler. Peki, bu eski topluluğun sırlarla dolu hikayesi...

GÜNDEM

Halk TV’de açıklanan “Devletin sırları hurdacıda çıktı” başlıklı haber, karanlık bir döneme ışık tutacak. Behçet Cantürk’ün ailesi, gelişme üzerine harekete...

Diyarbakır

Güneydoğu Ekspres’i ziyaret eden Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, yerel seçim sonuçlarını, kentin sorunlarını, tespitlerini ve çözüm önerilerine düşüncelerini anlattı.

ASAYİŞ

Antalya’nın Alanya ilçesinde halk otobüsü kaldırımda yürüyen kadına çarptı. Kazada yaralanan kadın hastaneye kaldırıldı.

GÜNDEM

Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanlığına seçilen Abdullah Zeydan’a mazbata verilmemesi üzerine kentte iki gündür süren protestolar sonucu biriken çöpler kent halkı...

Politika

DEM Parti Eş Başkanı Tuncer Bakırhan, tepkiler ve itiraz üzerine YSK’nın yeni kararını değerlendirdi.

Diyarbakır

Diyarbakır’da özel halk otobüslerinin abonman kartlarının artık geçersiz olduğunu duyurması krize neden oldu. Zabıta denetime çıktı, kontak kapatma gündemde.

Diyarbakır

Kürt siyasetçi Leyla Zana, DEM Parti’nin Hazro ve Hani'deki halk buluşmalarında yaptığı konuşmada, herkesin bir kişiyi ikna etmesini istedi.