İşlem Haberleri

İşlem haberleri ve güncel İşlem gelişmeleri, İşlem ile ilgili tüm video, İşlem fotoğrafları ve İşlem haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Ekonomi

Fonların Anlık ve Sürekli Transferi (FAST) sistemi işlem tutar limitleri 100 bin liraya, iş yeri ödemelerinde ise 250 bin liraya...

Diyarbakır

Diyarbakır Merkez Kayapınar İlçesi, Beşyüzevler İlkokulunda seçimin bitmesine yarım saat kala yurttaşlar oy kullanmak için sandığa akın etti.

Diyarbakır

Diyarbakır Merkez Bağlar İlçesi'ndeki Karacadağ Caddesi'nde trafik denetimi yapan polis ekipleri, bazı sürücülere cezai işlem yaptı.

ASAYİŞ

Gaziantep'te Aralık ayında yapılan kaçakçılık operasyonlarında çok sayıda kaçak malzeme ele geçirilirken 303 şüpheli şahıs hakkında yasal işlem yapıldı.

Mardin

Mardin'de kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele ekipleri tarafından son bir haftada yapılan kaçakçılık baskınlarında 19 şahıs hakkında işlem yapıldı.  

ASAYİŞ

Diyarbakır’da “Huzur Alan Projesi” çerçevesinde düzenlenen “Almanak” operasyonunda aralarında hükümlü ve cezaevi firarisinin olduğu 22 şüpheli yakalandı.