Istihdam Haberleri

istihdam haberleri ve güncel istihdam gelişmeleri, istihdam ile ilgili tüm video, istihdam fotoğrafları ve istihdam haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır'da gençlere yönelik düzenlenen çalıştayda konuşan DTSO Başkanı Mehmet Kaya, "Gençlerimiz en büyük potansiyelimiz" dedi.

Diyarbakır

Diyarbakır Tekstil OSB'deki firmaları yerinde ziyaret eden TİHCAD Başkanı Ergin Aydın, "Yakında Diyarbakır'da 'topraktan podyuma' projesini başlatacağız ve yine burada...

Diyarbakır

Diyarbakır’ın Bismil ilçesinde kurulan 5 tekstil fabrikası dünya markalarına üretim yaparken, bin 500 kişiye de istihdam sağlayacak.

Diyarbakır

2023 yılı Diyarbakır İşgücü Piyasası Araştırması yamamlandı. Raporda, "Diyarbakır'da net istihdam artış oranı beklentisi Türkiye ortalaması olan yüzde 3,3’den daha...

Diyarbakır

Diyarbakır’da tarihi Suriçi’nde esnaf olan kadınlar, sokaklarda kadın atölye ve üretim yerlerinin artmasını istiyor.

Diyarbakır

DTSO Bilim Eğitim Vakfı bünyesinde yürütülen AB destekli "Gençlerin Dijital Sektörlerde İstihdamının Arttırılması Projesi" başladı.

Diyarbakır

Kentin en yoksul ilçesi olan Bağlar’ın Fatih Mahallesi’nde muhtar adayı olan Hikmet Demir, işsizlikle mücadele edeceğini söyledi.

Ekonomi

İşsiz sayısı 2023 yılında bir önceki yıla göre 318 bin kişi azalarak 3 milyon 264 bin kişi oldu. İşsizlik oranı...

Diyarbakır

Diyarbakır’da, 13 bin 942 kişiye ek istihdam sağlayacak Çermik Kale Barajı’nda çalışmalar devam ediyor.

Diyarbakır

AK Parti'nin Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Halis Bilden, seçilirse 26 projesiyle ilk 5 yılda 60 bin kişiyi istihdam...

Güncel

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Cavit Erkılınç, nitelikli yayınların haklarını ve sektördeki istihdam olanaklarını koruyacaklarını söyledi.

Ekonomi

Türk Hava Yolları (THY), yayınladığı iş ilanlarıyla uçuş ve yer çalışanı olarak birçok pozisyonda alım yapacağını duyurdu.