Kaçakçılık Haberleri

Kaçakçılık haberleri ve güncel Kaçakçılık gelişmeleri, Kaçakçılık ile ilgili tüm video, Kaçakçılık fotoğrafları ve Kaçakçılık haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


ASAYİŞ

Şırnak'ta polis ekiplerinin son bir haftada gerçekleştirdiği kaçakçılık operasyonlarında 48 kişi gözaltına alındı.

ASAYİŞ

Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Çaycuma ilçesinde gerçekleştirdikleri operasyonla büyük bir tarihi eser kaçakçılığını ortaya çıkardı.

Güncel

Gümrük Muhafaza ekiplerinin 2 farklı noktada gerçekleştirdiği operasyonlarda 1 milyar TL değerinde kaçakçılığa engel olundu.

Diyarbakır’ın da aralarında olduğu 13 ilde düzenlenen yasa dışı bahis ve nitelikli dolandırıcılık operasyonunda 65 kişi yakalandı.

ASAYİŞ

Adıyaman merkezli 5 ilde düzenlenen tarihi eser kaçakçılığı operasyonunda 13 şüpheli, gözaltına alındı.

ASAYİŞ

14 ilde göçmen kaçakçılığına karşı düzenlenen “Kalkan-22” operasyonlarında 40 şüphelinin yakalandığı, 37’sinin ise tutuklandığı açıklandı.

ASAYİŞ

Konya Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü ekiplerince düzenlenen operasyonlarda milyonlarca lira değerinde gümrük kaçağı ele geçirildi, 28 kişi gözaltına alındı.

Şanlıurfa

Şanlıurfa'da 120 jandarma personeli ile düzenlenen silah kaçakçılığı operasyonunda çok sayıda ruhsatsız silah ele geçirildi.

ASAYİŞ

Gaziantep’in İlçelerinde jandarma ekiplerinin kaçakçılıkla mücadeleye yönelik düzenlediği operasyonda piyasa değeri 1 milyon 550 bin TL kaçak ürün ele geçirildi,...

ASAYİŞ

Şanlıurfa’da jandarmanın iki adrese düzenlediği operasyonda toprak altına gömülü halde çok sayıda ruhsatsız silah ele geçirildi.

Diyarbakır

Diyarbakır’da, son bir ayda gerçekleştirilen 67 ayrı kaçakçılık operasyonlarında gözaltına alınan 84 şüpheliden 6’sı tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ASAYİŞ

Elazığ’da polis ekiplerince düzenlenen kaçakçılık operasyonunda 63 adet kaçak cep telefonu ve 17 adet akıllı saat ele geçirildi. Olayla ilgili...