Kahramanmaraş Haberleri

Kahramanmaraş haberleri ve güncel Kahramanmaraş gelişmeleri, Kahramanmaraş ile ilgili tüm video, Kahramanmaraş fotoğrafları ve Kahramanmaraş haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Kahramanmaraş

Kahramanmaraş’ın adıyla özdeşleşen ve Avrupa Birliği’nden coğrafi işaret tescili alan ‘Maraş tarhanası’, yaz mevsiminde damakları tatlandırıyor.

Kahramanmaraş

Kahramanmaraş’ta 4 yaşındaki Sultan Akgül, evlerinin yanındaki samanlıkta boğazı kesilerek öldürülmüş halde bulundu.

Kahramanmaraş

Kahramanmaraş’ta Ramazan Bayramı'nı konteyner kentlerde karşılayan depremzedeler bayramı buruk karşılıyor.

Kahramanmaraş

Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesinde 3.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Kahramanmaraş

Kahramanmaraş’ta 4,0 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Van

Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesinde bir araya gelen dağcılar, Van Gölü’ne dikkat çekmek için Berit Dağı’na tırmandı.

Hatay

Kahramanmaraş merkezli asrın felaketinde enkaz altında bir bacağını kaybeden Murat Akkoç, yeni proteziyle artık yürüyebiliyor.

Güncel

Kahramanmaraş'ta "asrın felaketi" olarak nitelendirilen 6 Şubat depremleri sonrası ücretsiz olan toplu taşıma, 106 günün ardından normale döndü.

Kahramanmaraş

Kahramanmaraş’ta araştırmacı iki emekli vatandaş, yaptıkları sistem sayesinde bir ay kullanabilecekleri bir litre benzinden yaklaşık 300 litre gaz üretti.

Diyarbakır

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depreminin yıldönümünde depremin izleri sürüyor. Aradan geçen bir yıla rağmen acısı hala taze.

Güncel

Kahramanmaraş depremlerini en derinden hisseden Adıyaman'da şehrin bin 115 metre üzerinde yükselen yeni yerleşim yeri, binlerce depremzedeye yeni umut oldu.

Kahramanmaraş

Kahramanmaraş’ın Ekinözü İlçe Kaymakamı Mesut Coşkun evinde ölü bulundu. Olayın intihar mı cinayet mi olduğu araştırılıyor.