Kapalı Haberleri

Kapalı haberleri ve güncel Kapalı gelişmeleri, Kapalı ile ilgili tüm video, Kapalı fotoğrafları ve Kapalı haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır’da bayramda Suriçi'nde yaşanabilecek araç yoğunluğu ile yurttaşların sıkıntı yaşamaması için Gazi Caddesinin bir kısmı araç trafiğine kapatılacak.

Van

Van'da çığ riski nedeniyle yaklaşık 4 aydır kapalı tutulan Van-Bahçesaray karayolu ulaşıma açılması için çalışmalar devam ediyor.

Van

Van’ın Başkale ilçesinde karla mücadele çalışması devam ederken 5 aydır kapalı olan yol ulaşıma açıldı.

ÇEVRE

Şırnak'ın Uludere ilçesindeki Tanin geçidinde kardan dolayı ulaşıma kapanan yolun açılması için çalışmalar devam ediyor.

Diyarbakır

Diyarbakır’ın en işlek caddelerinden biri ağır hasarlı yapı yıkım çalışması nedeniyle 5 gün süreyle trafiğe kapatılacak.

Van

Van’da etkili olan kar yağışı nedeniyle 61 yerleşim yerinin yolu ulaşıma kapandı.

Bingöl

Bingöl’de iki gün boyunca etkisini gösteren kar yağışı nedeniyle yolu kapalı 26 köyde özel idare ekiplerinin çalışmaları devam ediyor.

ÇEVRE

Bolu'nun yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı dolayısıyla bazı köylerde kar kalınlığı 20 santimetreye ulaştı. Bolu İl Özel İdaresi ekipleri...

Şırnak

Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde iki gündür etkili olan kar yağışı nedeniyle kapalı olan yolları açma çalışmaları devam ediyor.

Sağlık

Kış mevsimine girilmesi ile birlikte grip vakalarında geçen yıla göre artış meydana geldi.

Yerel

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kırsalda yaşayan vatandaşların hava şartlarından etkilenmemesi amacıyla 17 ilçede 202toplu taşıma kapalı durağı yerleştirecek.