Katil Haberleri

Katil haberleri ve güncel Katil gelişmeleri, Katil ile ilgili tüm video, Katil fotoğrafları ve Katil haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır’da 12 yıl önce çıkan tartışmada silahla vurularak hayatını kaybeden Ali Tekdağ’ın katil zanlıları yakalandı.

GÜNDEM

Hrant Dink'i 2007'de silahla vurarak öldüren Ogün Samast'ın aralarında olduğu 7 sanığın yargılandığı davada savcı 'zaman aşımı' nedeni düşme talebinde...

Şanlıurfa

Şanlıurfa'da kuduz risk bölgesindeki hayvanların toplatılmasına karşı çıkarak muhtarlık ofisini basıp kapı ve duvarlara “Katil” yazan 4 kişi hakkında yakalama...

Şanlıurfa

Şanlıurfa'da dün öldürülen yabancı uyruklu kadının katili alt katta oturan yabancı uyruklu komşusu çıktı.

ASAYİŞ

Kastamonu’da ormanlık alanda silahla vurulmuş halde ölü bulunan ticari taksi şoförünün cinayet zanlısı tutuklandı.

ASAYİŞ

Mersin'de üç kişilik ailenin cinayete kurban gittiğinin ortaya çıkmasının ardından yakalanan katil zanlısı cezaevinde intihar etti.

GÜNDEM

Esra Erol'un programında dadı Meryem'le ilgili gerçek, herkesi şoka uğrattı. Meryem'in daha önce 8 yaşındaki çocuğu öldürdüğü ortaya çıktı.

ASAYİŞ

Adıyaman’da, eşini, bacanağını ve bacanağının oğlunu öldüren şahıs, jandarma ekiplerinin operasyonu sonucu saklandığı mağarada yakalandı.

GÜNDEM

Adana'da babası tarafından bıçaklanan genç kız tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

ASAYİŞ

İzmir’de bir hurdacının bulduğu insan kemiklerinin, 2022 yılında Ezgi Zerkin’i öldüren Deniz Özarslan adlı erkeğe ait olduğu anlaşıldı.

ASAYİŞ

Antalya’da Zeynel Boyacı tarafından öldürüldükten sonra boş araziye gömülen cesedin, katil zanlısının baldızına ait olduğu DNA testi ile netleşti.

İstanbul

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Sarıyer Santa Maria Kilisesi'nde bir vatandaşın ölümüne neden olan 2 katil zanlısının yakalandığını açıkladı.