Kazanma Haberleri

kazanma haberleri ve güncel kazanma gelişmeleri, kazanma ile ilgili tüm video, kazanma fotoğrafları ve kazanma haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Spor

Bodrum Futbol Kulübü’nün Süper Lig'e yükselmesi, ilçede bayram havası yarattı. Sokağa dökülen binlerce taraftar zafer turu attı.

Güzellik uzmanı Nuray Beran, "Diyarbakır'da fenomenlerin etkisiyle, güzellik merkezi açanlar kolay yoldan para kazanmanın peşinde" dedi.

Çermik Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi’nde kaplıca suyundan sabun, turşu ve hediyelik eşya yapan kadınlar aile bütçesine katkı sağlıyor.

Diyarbakır

CHP’nin çıkardığı adayın kazanmasına kesin gözüyle bakılan, Diyarbakır’ın Çermik İlçesi’nde 473 oy ile belediyeyi kaybetti.

Diyarbakır

2001 yılında kurulan AK Parti, katıldığı 2002 seçimlerinde iktidar oldu ancak Türkiye’nin 12 vilayetinde katıldığı tüm seçimlerde kaybetti.

Diyarbakır

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta Sarıyer’i 3-1 yenen Amedspor, maçta 90 dakika boyunca takımı destekleyen taraftara teşekkür açıklaması yaptı.