Kurbanlık Haberleri

kurbanlık haberleri ve güncel kurbanlık gelişmeleri, kurbanlık ile ilgili tüm video, kurbanlık fotoğrafları ve kurbanlık haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Kurban Bayramı'nın son günü dolayısıyla Diyarbakır'da kurulan hayvan pazarlarında yoğunluk arttı.

Batman

Batman'da arife gecesi 3 kurbanlık koç, kurban edileceklerini anlayınca firar etmişti. Bayram sabahı 20 kilometre uzaklıkta bulunan koçların akıbeti belli...

ASAYİŞ

Bursa'da bir grup aldıkları kurbanlık danayı kaçırınca iplerle durdurmaya çalıştı. 5 kişinin zapt etmeye çalıştığı dana sahiplerini bir hayli uğraştırdı.

Güncel

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, bu yıl kurban kesimlerinde azalış beklediklerini, fiyatların geçen yıla göre yüzde...

Diyarbakır

Diyarbakır'da Kurban Bayramı’nda satılacak olan 115 bin kurbanlığın kontrolü İl Jandarma Komutanlığı Asayiş Şube tarafından sağlanıyor.

Diyarbakır

Diyarbakır Hayvan Borsası'nda yoğun bir hareketlilik başlarken, alıcı ve satıcılar arasında kıyasıya bir pazarlık yapılıyor.

Kırıkkale

Kırıkkale'nin Bahşılı ilçesinde besicilik mesleğiyle uğraşan 20 yaşındaki Hamit Keleş, her gün bakımını yaptığı kurbanlık hayvanlarına keman çalıyor.

GÜNDEM

Kurban Bayramı yaklaşıyor ve kurbanlık alacak vatandaşlar için dikkat edilmesi gereken önemli noktalar var. İşte dikkat edilmesi gerekenler.

Balıkesir

Ayvalık ve Gömeç Ziraat Odaları Başkanı Hasan Baysal, kurbanlık satın alacak vatandaşların dikkat etmesi gerekenlere dikkat çekti.

Bursa

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü, Kurban Bayramı öncesi dolandırıcılık olaylarına karşı broşür dağıtarak vatandaşları bilgilendirdi.

ADANA

Adana’da bir kişinin 450 bin liraya satın aldığı 250 bin lira da masraf ettiği 45 kurbanlık koyun, 5 kangal köpeği...

İstanbul

Kurban Bayramı'nın yaklaşmasıyla birlikte İstanbul'a kurbanlık hayvan girişleri başladı.