Mezuniyet Haberleri

Mezuniyet haberleri ve güncel Mezuniyet gelişmeleri, Mezuniyet ile ilgili tüm video, Mezuniyet fotoğrafları ve Mezuniyet haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Eğitim

61 milyon kullanıcısı bulunan e-Devlet, diploma ve mezuniyet belgesi almak isteyenler için büyük kolaylık sağlıyor. İşte detaylar…

Eğitim

Kobani Üniversitesi'nde 250 öğrenci mezun oldu. Düzenlenen mezuniyet törenine mezunların aileleri ve çok sayıda kişi katıldı.

Eğitim

Milli Eğitim Bakanlığı’dan "mezuniyet" genelgesi: Okul dışında mezuniyet aktiviteleri yapılmayacak, aktiviteler için MEB'den onay alınacak.

ASAYİŞ

Bir lisenin mezuniyet kutlamasında helyum gazlı balonların patlamasıyla 8 öğrenci yaralandı. Olay, cep telefonuyla görüntülendi.

Eğitim

Dicle Üniversitesi Eğitim Fakültesi, 2022-2023 akademik yılı içerisinde diploma almaya hak kazanan öğrenciler için mezuniyet töreni düzenledi.

Eğitim

Üniversitemiz Ziraat Fakültesi 2022-2023 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni 15 Temmuz Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. 

Eğitim

Dicle Üniversitesi (DÜ) Eczacılık Fakültesi, ikinci mezunlarını verdi.

Güncel

Diyarbakır Dicle Üniversitesi Edebiyat Fakültesi arkeoloji bölümü tarihi Zerzevan Kalesi’nde mezuniyet töreni düzenledi.