OCAK Haberleri

OCAK haberleri ve güncel OCAK gelişmeleri, OCAK ile ilgili tüm video, OCAK fotoğrafları ve OCAK haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Elazığ

Elazığ'da maden ocağında göçük meydana geldi. Göçük altında kalan 2 işçi yaralı olarak kurtarıldı.

Ekonomi

Konut Fiyat Endeksi (KFE), 2024 yılı Ocak ayında bir önceki yılın aynı ayına göre nominal olarak yüzde 68, reel olarak...

Ekonomi

İşsiz sayısı 2024 yılı Ocak ayında bir önceki aya göre 85 bin kişi artarak 3 milyon 214 bin kişi oldu.

Diyarbakır

Diyarbakır Havalimanı Ocak ayında 169 bin 613 yolcuya hizmet verdi.

ÇEVRE

Türkiye'de geçen ay, son 53 yılın en sıcak ocak ayı olarak kayıtlara geçti.

ASAYİŞ

Bursa'nın İnegöl ilçesinde ocakta unutulan yemek yangına neden oldu.

Diyarbakır

DTSO Meclis Üyesi ve Dış Ticaret Komisyon Başkanı Yıldız Türk, TİM’in açıkladığı 2024 Ocak ayı ihracat rakamlarına ilişkin değerlendirmede bulundu.

Diyarbakır

DFG’nin hazırladığı Ocak ayı raporunda, gazetecilere dönük baskıların sürdüğü ve 53 gazetecinin tutsak olduğu belirtildi.

GÜNDEM

Tüm basın çalışanlarına ithaf edilen bugün, gazetecilik mesleği yapanları onurlandırmak için 1961’den bu yana 10 Ocak'ta “Çalışan Gazeteciler Günü” düzenleniyor.

Diyarbakır

Türkiye’de nüfusa geç kayıt yaptırılan 30 yaşın üzerinde binlere kişi nüfus cüzdanında doğum tarihleri ''1 Ocak'' olarak yer aldığı için...

Diyarbakır

Yenişehir'de yapımı devam eden kum ocağı inşaatında göçük meydana geldi. Göçük altında kalan 1 işçinin cesedi çıkarıldı.

Diyarbakır

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır İl Başkanlığına vekaleten görev yapan Mehmet Raşit Ocak İl Başkanlığına atandı.