Onarım Haberleri

onarım haberleri ve güncel onarım gelişmeleri, onarım ile ilgili tüm video, onarım fotoğrafları ve onarım haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır'ın merkez Sur İlçesi'ndeki İçkale duvarına bitişik yaptırılan 493 yıllık Arbedaş Çeşmesi'nin hali içler acısı. Gazetemiz aracılığıyla yetkililere seslenen çevredeki...

Diyarbakır

Diyarbakır’da bulunan ve Maraş merkezli depremden sonra hasar alan tarihi Dört Ayaklı Minare onarıma alındı.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Meyve Sebze Hali Kompleksi’nde çökmelerin meydana geldiği yağmur suyu şebekesi yerine 150 metrelik yeni hat döşeyecek.

Diyarbakır

DİSKİ, Diyarbakır'da içme suyu için 32 kilometrelik mesafedeki enerji nakil hatlarında bakım ve onarım çalışması başlattı.

Diyarbakır

Diyarbakır'ın Ergani ilçesindeki cadde ve sokaklarda aydınlatma direklerinde bakım, onarım ve yenileme çalışması sürüyor.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kırsal mahallelerde yolların daha güvenli ve konforlu olması için çalışmalar yürütüyor.

Güncel

Dicle Elektrik, son 1,5 yılda dağıtım bölgesindeki 6 ilde bulunan 84 bini aşkın panodan yaklaşık 15 binini, yetkisiz müdahaleler sonucu...

Güncel

TEM'in Bolu Dağı geçişi Kaynaşlı-Abant kavşakları arasında 46 gün süreyle yapılacak olan onarım çalışması nedeniyle otoyolun Ankara istikameti trafiğe kapatıldı.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Bakım ve onarım hizmeti alınacağını duyurdu.