Park Haberleri

Park haberleri ve güncel Park gelişmeleri, Park ile ilgili tüm video, Park fotoğrafları ve Park haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır’daki dans edenlerin saldırıya uğradığı Tema Park’ta, Hüda Par ilahi etkinliği düzenleyecek.

Diyarbakır

Koşuyolu Parkı'nda buluşan yaşlılar, hem birlikte vakit geçiriyorlar, hem de zamanı keyifli hale getirmek için dama oynuyorlar.

Diyarbakır

Diyarbakır'da Anzele Havuzu'ndan sonra Anıt Park’taki fıskiyeli havuz da sıcak havalarda serinlemek isteyen çocukların yeni gözdesi oldu.

Diyarbakır

Kayapınar Belediyesi, 1992’de katledilen gazeteci Hafız Akdemir’in ismini parktan silen kayyumun kararına karşı yeni bir adım attı ve tabelayı yeniledi.

Diyarbakır

Büyükşehir Belediyesi, Sur ilçesinde yurttaşların uğrak noktalarından Anzele Parkı’nda bakım, onarım ve peyzaj çalışması yürüttü.

Diyarbakır

Diyarbakır’daki çocuklar ve gençler, online oyunlara rağmen lunapark eğlencesinden vazgeçmiyor.

Diyarbakır

Sur ilçesinde hakkında kamulaştırma kararı verilen Anzele Parkı çevresindeki yapıların sahipleriyle toplantı yapıldı.

ASAYİŞ

İstanbul’da bir parkta oynayan çocukların tartışmasına anneler dahil olunca ortalık karıştı.

Kayapınar Belediyesi, 1992’de katledilen gazeteci Hafız Akdemir’in ismini parktan silen kayyumun kararına karşı yeni bir adım attı.

Büyükşehir Belediyesi, kentteki parklarda çim biçimi yaptı, aydınlatma ile ilgili arızaları giderdi, kırılan bank ve bordür taşlarını onardı.

Büyükşehir Belediyesi, Kayapınar’da 17 bin metrekare alan üzerine inşa ettiği yeşil kuşak projesini tamamladı. Park alanında tandır evleri de olacak.

Kayapınar’da 9 yıl önce HDP’li belediye meclisi tarafından bir parka verilen Hafız Akdemir adı, kayyum tarafından 2 yıl önce silindi....