Partisi Haberleri

partisi haberleri ve güncel partisi gelişmeleri, partisi ile ilgili tüm video, partisi fotoğrafları ve partisi haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Güncel

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, HDP’li eski vekil Ferhat Encü’ye ‘yavşak’ diyerek hakaret etti.

Politika

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cem Avşar, yangın bölgesinin afet bölgesi ilan edilmesi için Meclis'e kanun teklifi sundu.

GENEL

Turan Partisi Genel Başkanı Cengiz, "Avrupa vizesi için randevular bazı şirketlere satılmış, onlar da 250 dolar karşılığında vatandaşlara satıyor" dedi.

Politika

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Ekmen,“Cumartesi Anneleri'nin eylemlerine izin verin” çağrısı yaptı.

Diyarbakır

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, Diyarbakır’ın Kulp İlçesi’ndeki olaya tepki gösterdi.

Politika

Yerel seçimlerin ardından il başkanları ile toplantı yapan Saadet Partisi yönetimi, iki ay içerisinde kongre kararı aldı.

Siyaset

Vatan Partisi, Van Büyükşehir Belediye Eş Başkanı seçilen Abdullah Zeydan’a mazbatasının verilmesi kararının iptali için YSK’ya başvurdu.

Güncel

Kürdistan Demokrat Partisi (KDP), Irak Federal Yüksek Mahkemesi’nin Kürdistan Parlamento seçimlerindeki azınlık kotasını iptal etmesi ardından seçimlere katılmama karar aldıklarını...

GÜNDEM

Gelecek Partisi Malatya İl Başkanı, yönetim kurulu üyeleri ile 13 ilçe başkanı, partilerinden istifa etti.