Saldırı Haberleri

Saldırı haberleri ve güncel Saldırı gelişmeleri, Saldırı ile ilgili tüm video, Saldırı fotoğrafları ve Saldırı haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Bingöl

Bingöl’ün Merkez Bahçelievler Mahallesi'nde bir saldırganın önüne geleni bıçakladığı saldırıda çok sayıda yaralı öğrenildi.

Diyarbakır

Diyarbakır Kent Koruma ve Dayanışma Platformu, Diyarbakır’da son zamanlarda kafelere yönelik silahlı ve bombalı saldırılara ilişkin açıklama yaptı.

Diyarbakır

Sur İlçesi’nde saldırıya uğrayan Hewş isimli kafenin sahibi Ö.D.’yi fiziki takibe alan bir kişi polis tarafından gözaltına alındı.

Gündem

Trump’a yönelik suikast girişimi, tarihteki siyasi suikastları yeniden gündeme getirdi. Peki, hangi lider, ne zaman ve nasıl suikasta uğradı?

Diyarbakır

Dicle ilçesinde 2014 yılında HDP'den ilçe belediye başkanı seçilen Abdüssamed Bilgin'in kardeşi silahlı saldırıya uğradı.

Ankara

Saldırıya uğrayan 2 kişi hayatını kaybetti, intihar etmeye çalışan saldırganın tedavisi ise devam ediyor,

Diyarbakır

HÜDA-PAR, Sur İlçesindeki iki kafeye gerçekleştirilen saldırının partileriyle ilişkilendirilmesine tepki gösterdi.

Dünya

Bir restoranın önünde bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda 5 kişi öldü, 20 kişi ise yaralandı.

Diyarbakır

Diyarbakır’ın Sur içinde CHP Milletvekili Türkan Elçi’ye ait Karga kafe ile Hewş kafeye ses bombalı ve silahlı saldırı düzenleyen V.G...

Asayiş

Midyat ilçesinde kapalı olan bir iş yerinin kepengine peş peşe tabanca ile ateş açıldı.

Diyarbakır

CHP Diyarbakır Milletvekili Tanrıkulu, Diyarbakır’daki kafelere yapılan saldırılarla ilgili “Gözaltına alınsalar dahi kısa sürede serbest bırakılıyorlar” dedi.

Diyarbakır

Diyarbakır’da kafesi saldırıya uğrayan Türkan Elçi, saldırıyı kısa etek giyen kadınların işletmemize gelmesinden rahatsızlık duyduklarını belirten kişilerce yapıldığını söyledi.