Şelale Haberleri

Şelale haberleri ve güncel Şelale gelişmeleri, Şelale ile ilgili tüm video, Şelale fotoğrafları ve Şelale haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Gümüşhane

Gümüşhane’de Örümcek Ormanları'nın eteklerinde yer alan Çağlayandibi Şelalesi, karların erimesiyle coşarak suyunu metrelerce ileriye dökmeye başladı.

Mardin

Derik ilçesine bağlı Cevizpınar Mahallesi’nde Türkiye’nin ‘223’üncü tabiat Parkı’ ilan edilen Gap Şelalesi, ziyaretçi akınına uğradı.

Erzurum

Dünyanın en büyük ikinci, Türkiye'nin en yüksek şelalesi olan Tortum Şelalesi, Ramazan Bayramı'nın gelmesiyle birlikte turizm sezonunu açtı.

Diyarbakır

Diyarbakır’ın en tepesi, en sağlam yeri… Aşıkların nostaljik mekanı, memleket hasreti çekenlerin, sanatçı İlkay Akkaya’dan “Amed Şehrim Benim” dizelerini mırıldadığı...

Diyarbakır'ın Çermik Kaymakamı Vahit Yılmaz, Malatya Doğa Koruma ve Milli Parklar 15. Bölge Müdürü Ahmet Çörtük ve Doğa Koruma ve...

Erzincan

Erzincan'da, Girlevik Şelalesi'nde hafta sonu yoğunluğu yaşandı. Şelale, yerli ve yabancı ziyaretçilerin akınına uğradı.  

ÇEVRE

Gümüşhane’nin Kürtün ilçesi sınırlarında bulunan Örümcek Ormanları’ndaki Çağlayandibi Şelalesi mevsim normalleri üzerinde devam eden sıcak yaz aylarında serinlemek isteyen ziyaretçilerini...

ÇEVRE

Erzincan'da, havaların sıcak gitmesiyle birlikte Girlevik Şelalesi'nde hafta sonu yoğunluğu yaşandı. Şelale, yerli ve yabancı ziyaretçilerin akınına uğradı.

Güncel

Diyarbakır’ın kaplıcalarıyla ünlü Çermik ilçesinde bulunan Şeyhandede Şelalesi, doğal güzelliğiyle hafta sonunda ziyaretçilerini ağırlıyor.

Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde bin yıldır akan şelale, bakir kanyonuyla doğa sporları için keşfedilmeyi bekliyor.