Silvan Haberleri

Silvan haberleri ve güncel Silvan gelişmeleri, Silvan ile ilgili tüm video, Silvan fotoğrafları ve Silvan haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde selde hızlı ve etkin müdahale eğitimleri kapsamında Dicle Nehri’nde 32 AFAD personellerine arama kurtarma eğitimi verildi.

Diyarbakır

Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde ortaokul öğrencileri, Filistinlilere hazırladıkları Türk Bayrağı ve "Gazze" koreografisiyle destek verdi.

Diyarbakır

Silvan Belediyesi, yaptığı açıklamada ilçedeki anonslara Türkçenin yanı sıra Kürtçenin de eklendiğini belirterek çift dilli uygulamaya geçtiklerini bildirdi.

Diyarbakır

Diyarbakır Silvan’da lise öğrencileri tarafından hazırlanan ve TÜBİTAK tarafından desteklenen Tübitak 4006 Bilim Fuarı törenle açıldı.

Diyarbakır

Silvan Belediyesi Silvanlı SMA’lı Deniz Osmanoğlu’na umut olmak isteyen tüm hayırsever yurttaşları destek vermeye çağırdı.

Diyarbakır

Silvan Belediyesi eşbaşkanları Sevim Biçici ve Kadri Esen, Silvan çarşı esnafını ziyaret ederek şikâyet ve beklentileri dinledi.

Diyarbakır

Silvan ilçesinde 10 yıldır karın ağrısı çeken Sabahat Korkmazer’in (35), sağ böbreğinden 3 kilo ağırlığında ve 20 santimetre büyüklüğünde kitle...

Diyarbakır

Silvan Belediyesi, kayyımdan kalan borçları ve başka kurumlara devredilen belediye mallarının listesini bilboardlara asarak duyurdu.

Diyarbakır

Valilik, Batman Sağ Sahil ve Batman Silvan sulaması ana kanallarına su bırakılacağını, boğulma olaylarına karşı tedbir çağrısı yaptı.

Diyarbakır

Diyarbakır’ın Silvan İlçesi’nden göç ederek ABD’de ‘pizza devi’ olan Hakkı Akdeniz, başarı hikayesini paylaştı.

Diyarbakır

Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde 641 yılından bu yana her yıl geleneksel olarak düzenlenen 'Murat Şenlikleri' başladı.

Diyarbakır

Diyarbakır’da yapımı devam eden Silvan Barajı'nın 8,7 milyon metreküp olan gövde dolgusu tamamlandı.