Sözleşme Haberleri

Sözleşme haberleri ve güncel Sözleşme gelişmeleri, Sözleşme ile ilgili tüm video, Sözleşme fotoğrafları ve Sözleşme haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır’da Yenişehir Belediyesi, önemli bir ilke imza atarak, Avrupa Yerel Yaşamda Kadın-Erkek Eşitliği Şartı’nı imzaladı.

Diyarbakır

Diyarbakır’a gelen Traore, kendisini yeşil kırmızılı renge bağlayan sözleşmeye imza attı.

Diyarbakır

Ersun Yanal’ın Amedspor ile sözleşme imzaladıktan sonra yardımcılığına getirdiği isim kim? Yanal, neden o ismi tercih etti?

GENEL

Mardin Büyükşehir Belediyesi ve TÜM-BEL-SEN arasında Toplu İş Sözleşmesi (TİS) imzalandı. Sözleşmede Diyarbakır’dan sonra Mardin’de çalışanlarına regl izni vereceğini açıkladı.

Diyarbakır

Diyarbakır’da DİSKİ Genel Müdürlüğü ile Tüm Bel-Sen arasında memurları kapsayan Toplu İş Sözleşme imzalandı. Sözleşme memurun yüzünü güldürdü.

Spor

Amedspor'un teknik direktörlük için prensipte anlaştığı Ersun Yanal, sözleşme yapmadan basına konuşmama kararı aldı.

Spor

Beşiktaş, Hollandalı Teknik Direktör Giovanni Van Bronckhorst ile 2+1 yıllık sözleşme imzalandı.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ve Tüm Bel-Sen arasında Toplu İş Sözleşmesi (TİS) imzalandı. Sözleşmede kadınlara yönelik regl izni de var.

GÜNDEM

Hatay’da deprem sonrası TYP kapsamında işe alınan 2 bin 500 işçi sözleşmeleri uzatılmayınca işsiz kaldı.

Ekonomi

Memurların merakla beklediği 7. Dönem Toplu Sözleşme görüşmelerinde ilk aşama tamamlandı. Hafta boyunca süren komisyon çalışmalarında genele ve hizmet kollarına...

Ekonomi

Kredi kullanan vatandaşlardan çeşitli isimler altında komisyon bedeli tahsil eden bankalara kötü haber Ticaret Mahkemesi'nden geldi.

Ekonomi

 Hükümet, kayıt dışı ekonomiyle mücadele için önemli adımlar atmaya hazırlanıyor. Bu adımlardan biri, kira sözleşmeleriyle ilgili olarak planlandı. 2024 sonuna...