Tabela Haberleri

tabela haberleri ve güncel tabela gelişmeleri, tabela ile ilgili tüm video, tabela fotoğrafları ve tabela haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır’da görme engelli yoluna konulan aydınlatma direği ve durak tabelasının oluşturduğu mağduriyet, yeni bir boyut kazandı.

Ankara

Ankara’da akşam saatlerde başlayan sağanak yağıştan korunmak isterken saklandığı tabelanın altında kalan kadın hayatını kaybetti, 1 kişi yaralandı.

Diyarbakır

Kayapınar ilçesinde görme engelliler için kaldırımlara yapılan sarı bant yoluna durak tabelalarının konulması şaşkınlık yarattı.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Serra Bucak, “İşyerlerinde Kürtçe isimleri tercih edecek olan işletme sahiplerine vergi indirimi uygulayacağız” dedi.

Diyarbakır'ın bir bulvarında, 20 adımda bir cadde ismini taşıyan tabelanın bırakılması görenleri hayrete düşürüyor.

Güncel

Tunceli’de iş yerlerine yönelik fiyat tabelası denetimi gerçekleştirildi.

Diyarbakır

Diyarbakır'da tabela astığı sırada dengesini kaybedip, 3 metre yükseklikten düşen Murat B. (24) ağır yaralandı; o anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

İzmir'de bir okula "Esat Oktay Yıldıran" adının verilmesine gösterilen tepkiler üzerine tabela indirildi

CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, “Kürt meselesi adalet, insan hakları, demokrasi meselesidir ve çözüm yeri Washington değil, burasıdır” dedi.

Kentte Türkmenlerin yaşadığı tek mahallede alınan karar, tartışmalara neden oldu. Mahalle muhtarı yargıya başvurdu.

ASAYİŞ

Diyarbakır’da iki genç, karton toplama bahanesiyle gece saatlerinde dışarıda gezinirken, duvara bağlı vaziyette bulunan ışıklı tabelanın önce ipini çözdüler, 5...

Politika

HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel, DBB’nin cadde ismini değiştirme kararının valilikçe reddedilmesinin hukuki gerekçelerini İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya sordu.