Tüfek Haberleri

tüfek haberleri ve güncel tüfek gelişmeleri, tüfek ile ilgili tüm video, tüfek fotoğrafları ve tüfek haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


ASAYİŞ

Gaziantep’te pompalı tüfekle eşi Zeynep Özdemir’i öldüren, oğlu ve damadını yaralayan Halil Özdemir’in teslim olma anı kameralara yansıdı.

ASAYİŞ

Gaziantep'te Halil Özdemir, pompalı tüfekle açtığı ateş sonucu eşi Zeynep Özdemir’i öldürdü, oğlu İbrahim Özdemir ve damadı Hanifi Bozkurt’u da...

ASAYİŞ

Manisa'nın Alaşehir ilçesinde eşini tüfekle vurarak öldüren kişi, aynı silahla intihar etti.

ASAYİŞ

Samsun'da pompalı tüfekle vurulan 3 genç yaralandı.

ASAYİŞ

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan'ın seçim çalışması yaptığı aracına pompalı tüfekle saldırı düzenlendi.

Kayseri

Kayseri'nin Develi ilçesinde tüfekle oynarken yanlışlıkla kendini vuran genç hayatını kaybetti.

Samsun

Samsun'da evinin balkonundan gördüğü sokaktan geçen hasmına tüfekle ateş açan şahıs, kazara sokaktaki 3 çocuğu yaraladı.

Kayseri

Kayseri'de 16 yaşındaki çocuğu kamelyada oturduğu sırada pompalı tüfekle öldüren şüpheli çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Kayseri

Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde bir kişi parkta tartıştığı kişi tarafından pompalı tüfek ile ensesinden vurularak öldürüldü.

ASAYİŞ

Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde 12 yaşındaki bir çocuk, evinin önünde bulunduğu sırada bir otomobilden tüfekle açılan ateş sonucu yaralandı.

Diyarbakır

Antalya'nın Kumluca ilçesinde tüfekle oynayan 13 yaşındaki çocuğun yanlışlıkla vurduğu annesi hayatını kaybetti.

Diyarbakır

Diyarbakır’ın Bağlar ilçesinde evinin odasında pompalı tüfekle vurulmuş halde yatan kadın, iki çocuğunun içeri girip fark etmesiyle hastaneye kaldırıldı.