Ünlü tekstil markası Sarar, kuruluşunun 80’nci yıldönümünde Diyarbakır Ninova Park AVM’de mağaza açılışı yaptı. Açılışa çok sayıda STK temsilcisi ve kamu yetkilisi katıldı.

Sarar Yönetim Kurulu Üyesi Ece Sarar Özalp, açılışta yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Diyarbakır’daki ilk mağazamız açtığımız için çok heyecanlıyız. Diyarbakır’a tekrar kavuşuyoruz aslında. Bugün de Sarar ’ın 80. Yıldönümü, ona denk getirdik buradaki açılışımızı.

Türki̇ye’ni̇n Ünlü Markasi Di̇yarbakir’da3

O yüzden tatlı bir heyecanımız var bugün. Şu an Sarar ‘ın bütün koleksiyonları burada mevcut. Diyarbakır’da sabahtan beri geziyoruz ve büyülendik. Çok modern, güzel ve cıvıl cıvıl bir şehir. Umarım daha çok açılışlar yaparız. Diyarbakır’la beraber biz de büyürüz” dedi.

Türki̇ye’ni̇n Ünlü Markasi Di̇yarbakir’da5


SARAR NİNOVAPARK AVM’DE

Ninova Park AVM Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kalender’ de açılışta yaptığı konuşmada şunları dile getirdi: “Sarar mağazamızın Diyarbakır ve Alışveriş Merkezimiz için hayırlı olmasını diliyorum.  Sarar Fabrika satış mağazası olarak bay ve bayan konsepti ile ilk kez Ninovapark AVM de hizmet vermeye başlamıştır. Güzel ve şık bir mağaza oldu, başta Sarar olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederiz, umuyoruz ki kısa bir süre içerisine ev tekstil markası olan Sarev’ i de bünyemize katmış olacağız.

Türki̇ye’ni̇n Ünlü Markasi Di̇yarbakir’da4

Böylesine güzide bir markanın açılışını Alışveriş Merkezimizde yapmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Alışveriş Merkezimizin yüzde 99 doluluk oranını ‘Yüzde ısrar etmiyoruz, doksan dokuz da olur’ sloganı ile ilkleri yaşatan Ninovapark AVM olarak Diyarbakır halkına hizmet edecek ve ziyaretçilerimizi her geçen gün daha memnun edecek organizasyon ve aktiviteler yapmaya devam edeceğiz inşallah.  Mağazamızın bahtı açık olsun, keyifli ciro ve satışlar diliyorum.”

Kaynak: HABER MERKEZİ