Haber- Zafer Tüzün

Geçtiğimiz hafta Somaspor deplasmanından 3 puan ile dönen Amedspor kafilesi, bir günlük izinden sonra antrenmanlara başladı. Amedspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, futbolcuların bu maçın bilincinde olduklarını ve galibiyetle şampiyonluğu taçlandırmak istediklerini açıkladı. Amedspor-Menemen maçının biletleri karaborsaya düşmemesi için karşılaşmadan bir gün önce satışa çıkarılacağı ifade edildi. Şampiyonluk maçı nedeniyle biletlerin bir günde tükeneceği tahmin edilirken 33 bin kapasiteli stadın tamamen doldurulacağı bekleniyor.

KASTAMONUSPOR’DAN İMALI AÇIKLAMA

Kastamonuspor resmi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Amedsporla aralarındaki puan ve averaj farkına dikkat çekilerek, şu ifadeler yer aldı:

“Şimdi masada duran 3 puan fark ve 10 averaj farkı var. Rakibimiz ve tüm ülke rakibimizi matematiksel olarak her şey bitmemişken şampiyon ilan etti. Bunu hem size hem şehrimize hakaret sayıyoruz. Menemen formda ve galibiyet ihtiyacı var. Amedspor bizim maç da dahil zoraki kazanıyor ve form düşüklüğü yaşıyor. Bu ligde Iğdır, Menemen geçen hafta 7 gol attıysa sizler de yapabilirsiniz. Siz de bu yeteneğin olduğuna, bir çoğunuzun bu ligin üzerinde futbolcular olduğunuza inanıyoruz. Cengiz Aygün başkanımızın emekleri zayi olmasın diye son dakikaya kadar mücadele edeceğinizden şüphemiz yok. Klişe bir söz olacak ama, biz bitti demeden bitmez.”

Muhabir: Zafer Tüzün