Dijitalleşen dünyada, devlet hizmetlerine erişim artık çok daha kolay ve hızlı. e-Devlet Kapısı, bu hizmetlere tek bir platformdan ulaşmanızı sağlayan önemli bir araç. Ancak, zaman zaman bu platformla ilgili sorularınız ya da çözülmesi gereken sorunlarınız olabilir. İşte bu noktada e-Devlet müşteri hizmetleri devreye giriyor. Peki, e-Devlet müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?
e-Devlet Kapısı ile ilgili her türlü sorun, öneri ve görüşlerinizi iletmek için birkaç basit adımda müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. İşte detaylar:

E Devlet Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim 3

ONLİNE İLETİŞİM FORMU

e-Devlet Kapısı ile ilgili sorun ve görüşlerinizi iletmek için en hızlı ve etkili yollardan biri, online iletişim formunu doldurmaktır. Bu form, web sitesinde kolayca bulunabilir ve doldurması oldukça basittir. E- devlet hizmetine giriş yaptıktan sonra arama kısmından İletişim ve Yardım Merkezi diye aratın ardından İletişim Formu" sayfasında bulunan formu doldurduktan sonra, ilgili birimler sizinle kısa sürede iletişime geçecektir.

E Devlet Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim 2

ÇAĞRI MERKEZİ:

e-Devlet Kapısı ile ilgili işlemleriniz için 160 numaralı Çağrı Merkezimizi 7/24 arayabilirsiniz. Profesyonel müşteri temsilcileri, her türlü sorunuzda size yardımcı olmaya hazırdır. Üstelik, yurt dışından da çağrı merkezine ulaşmak oldukça kolay:

•    Almanya’dan: +90 312 160
•    Amerika’dan: +90 160

Bu numaralar aracılığıyla, dünyanın neresinde olursanız olun, e-Devlet hizmetlerine erişim sağlayabilirsiniz.

Kaynak: HABER MERKEZİ