Alarm Haberleri

Alarm haberleri ve güncel Alarm gelişmeleri, Alarm ile ilgili tüm video, Alarm fotoğrafları ve Alarm haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Merkez Sur ilçesinde Dicle Nehri’nde erkek cesedi bulunduğu ihbarı üzerine arama çalışması başlatıldı.

ÇEVRE

Kırıkkale'den geçen Türkiye'nin en uzun nehri Kızılırmak'ta kuraklık tehlikesi alarm veriyor. Baraj sularının çekildiği alanda da koyunların otladığı görüldü.

Güncel

Güneydoğu’da elektrikli motopomplarla yapılan arazi sulamaları, yer altı sularının hızla tükenmesine yol açıyor.

ASAYİŞ

Almanya'nın Münih kentinden İstanbul’a gitmek üzere yolcularını alan Türk Hava Yolları (THY) İstanbul uçağının bavulları arasında, içi 1.4 milyon Euro...

ASAYİŞ

Bingöl’de eğitim öğretim yılının ikinci döneminin başlamasıyla beraber İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, okul çevrelerini kontrol etti.

İzmir

Meteoroloji 2. Bölge Müdürlüğü Ege Denizi'nde fırtına beklendiğini belirterek, vatandaşları dikkatli olmaları konusunda uyardı.

ASAYİŞ

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Beşiktaş, Fatih, Kadıköy, Beyoğlu ve Bahçelievler ilçelerinde uygulama yapıldı.

Şanlıurfa

Yol kenarına yavru aslan bırakıldığı ihbarı, jandarmayı harekete geçirdi.

ASAYİŞ

ABD’nin Nevada eyaletinde bulunan Nevada Las Vegas Üniversitesi’nde silahlı saldırı düzenlendiği bildirildi.

Diyarbakır

Diyarbakır’da doğalgaz patlaması ihbarı ekipleri alarma geçirdi

Güncel

Kocaeli’nin Körfez ilçesindeki boş bir dükkanda alüminyum fosfit ile suyun tepkimeye girmesi neticesinde meydana gelen patlama mahalleliyi sokağa döktü.