Bahçe Haberleri

Bahçe haberleri ve güncel Bahçe gelişmeleri, Bahçe ile ilgili tüm video, Bahçe fotoğrafları ve Bahçe haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır’da havaların ısınmasıyla birlikte halkın dinlenmek ve vakit geçirmek için yoğun olarak kullandığı Yenişehir Millet Bahçesi’nde bitki bakım çalışması yürütüldü.

Diyarbakır

Kayapınar Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilçedeki parklar, çocuk oyun alanları ve süs havuzlarının bakımlarını gerçekleştirdi.

Diyarbakır

UNESCO Kültür Mirası Listesi'nde yer alan Hevsel Bahçeleri'nde badem, ağaçlar çiçek açtı.

Diyarbakır

Akraba iki aile arasında bahçeye giren hayvanlar nedeniyle çıkan taşlı ve sopalı kavgada 5 kişi yaralandı.

Karabük

Karabük'ün Safranbolu ilçesinde sürücüsünün kontrolünden çıkan hafif ticari aracın sitenin bahçesine uçması sonucu 3 kişi yaralandı.

Diyarbakır

Diyarbakır’da 2015’te UNESCO Dünya Kültür Mirası listesine alınan Hevsel Bahçeleri’nde ağaç kıyımı yapıldığı ortaya çıktı.

Diyarbakır

Diyarbakır'a hayat veren, kentin oksijen ambarı olan Hevsel Bahçeleri’ndeki bostanlar, görkemini korumaya devam ediyor.

Diyarbakır

Diyarbakır’ın Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Hevsel Bahçeleri’nde kışlık sebzelerin hasat dönemi başladı. Üreticiler, verim düşüklüğü nedeniyle yetkililere destek çağrısı...

Ekonomi

Mardin'de vatandaşların organik ürünlerini sattığı pazar yok satıyor. Domates, patlıcan biber gibi sebzeler 10 liradan satılıyor. 

Elazığ

Elazığ’da çıkan bahçe yangını, ekiplerin müdahalesi ile kontrol altına alınarak söndürüldü. Yangında, yaklaşık 10 dönümlük alan ve içerisinde bulunan ağaçlar...

Güncel

Diyarbakır’ın tarihi Sur İlçesi’nde bir kafede Gastronomi Uzamanı Filiz Parlak öncülüğünde, Hevsel Bahçeleri Hazineleri 1. Doğal Otlar etkinliği düzenlendi.

Diyarbakır

Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde, baharın gelmesiyle bahçe ve tarla sahipleri bahçelerinde ekim yapabilmek için hazırlıklara başladı. Yağışların bol olmasının ardından bu...