Baro Haberleri

baro haberleri ve güncel baro gelişmeleri, baro ile ilgili tüm video, baro fotoğrafları ve baro haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

5 Nisan Avukatlar Günü'nü kutlayan Diyarbakır Baro Başkanı Nahit Eren, hukuçular hakkındaki soruşturmalara dikkat çekti.

Diyarbakır

Diyarbakır Baro Başkanı Nahit Eren, DEM Parti, Van Büyükşehir Belediye Eşbaşkanı Abdullah Zeydan'ın memnu hakkının geri alınmasına tepki gösterdi.

Diyarbakır

Newroz’da gözaltına 38 çocuğa dair açıklama yapan Diyarbakır Barosu Çocuk Hakları Merkezi, “Barışçıl toplanma ve gösteri hakkı kapsamında alana gelen...

Diyarbakır

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu'ndan Diyarbakır Barosu'na ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarette, yargı ve hukuktaki gelişmelere ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

Diyarbakır

Diyarbakır Barosu’nun düzenleyeceği Zeki Demirkubuz söyleşisine "cinsiyetçi" ve "feministleri" hedef alan söylemleri nedeniyle Kadın Hakları Merkezi karşı çıktı.

GÜNDEM

Tahir Elçi cinayetinde tanık Deniz Ataş’a savcı tarafından cinayetin ‘Uğur Yakışır ve Mahsun Gürkan tarafından işlendiğini söylemesi için ağır işkence...

Diyarbakır

Diyarbakır Baro Başkanı Nahit Eren, adliyede bulunan avukatların evlerine baskın yapıldığını ve bu tutumu kabul etmediklerini söyledi.

Diyarbakır

Sivil Toplum Örgütleri yöneticileri Diyarbakır’da “Kürt Meselesinde Çözüm İçin Sivil Toplum Buluşması” için bir araya geldi. Toplantıda konuşan Diyarbakır Barosu...

GÜNDEM

Diyarbakır Barosu’ndan TBMM Adalet Komisyonu’nda görüşülen 8’inci Yargı Paketi’ne ilişkin uyarı niteliğinde yazı gönderildi.

Spor

Ağrı Barosu, Bursa taraftarına Amedspor’a yaptıklarından dolayı teşekkür eden ve Doğubeyazıt taraftarını suçlayan Serhat Ardahanspor Başkanı hakkında dava açıyor.

Diyarbakır

Diyarbakır Barosu, deprem acılarının bir daha yaşanmaması için tüm sorumluların ortaya çıkarılıp yargılanmasını istedi.

Diyarbakır

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremlerinin yıldönümü nedeniyle Diyarbakır’da panel düzenlendi.