Bayrak Haberleri

bayrak haberleri ve güncel bayrak gelişmeleri, bayrak ile ilgili tüm video, bayrak fotoğrafları ve bayrak haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Filistin’de katliam yapan İsrail, Diyarbakır’da basın açıklamaları veya kitlesel eylemlerin dışında da protesto ediliyor.

Diyarbakır’da DEM’li Büyükşehir Belediyesi , Hasta ve Hasta Yakınları Misafirhanesi’nde Türk bayrağının kaldırıldığı iddialarını yalanladı.

Diyarbakır

CHP Diyarbakır Milletvekili ve PM Üyesi Sezgin Tanrıkulu, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Serra Bucak ve Doğan Hatun’u ziyaret etti.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Serra Bucak ve Doğan Hatun, mazbata sonrası organize bir saldırı ile karşı karşıya olduklarını açıkladı.

Diyarbakır

Diyarbakır Başsavcılığı’nın talimatıyla PAK, PSK, Azadi Hareketi bürolarında el konulan Kürdistan bayrakları, takipsizlik kararı ile iade edildi.

Diyarbakır

Son dönemlerde Türkiye’de gündem olan olay sonrası Diyarbakır Surlarına kimliği belli olmayan kişi ve kişilerce Kelime-i Tevhid bayrağı asıldı.

Güncel

Şeyh Said’in torunu Ruşen Fırat hakkında “Terör propagandası” yaptığı iddiasıyla mahkeme tarafından verilen ceza kaldırıldı.

DEM Parti Diyarbakır Milletvekili Ceylan Akça Cupolo, Şeyh Said’in torunlarından Ruşen Fırat’a verilen “Türk bayrağı paylaşma” cezasını Meclis gündemine taşıdı.

Sosyal medya hesabından ‘Türk bayrağı’ paylaşım cezası alması trend oldu.

Dünya

Pakistan’ın başkenti İslamabad’da İsrail’in Filistin halkına yönelik saldırıları protesto edildi.