Belediyesi Haberleri

Belediyesi haberleri ve güncel Belediyesi gelişmeleri, Belediyesi ile ilgili tüm video, Belediyesi fotoğrafları ve Belediyesi haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Serra Bucak, 8 yılda halkın altyapı sorunlarının büyüdüğünü, ilçe ve köy yollarının müteahhitler eliyle rantiyeye...

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Serra Bucak, Türkiye Belediyeler Birliği yönetimine seçildi.

Diyarbakır

Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Serra Bucak’ın dünkü kayyum nöbetinde polisin gazlı müdahalesinde fenalaştığı anlara ait görüntüler ortaya çıktı.

GÜNDEM

Bugün Hakkari Belediyesi’ne kayyum atamalarına Türkiye’deki 28 baro ortak açıklama yaparak tepki gösterdi.

Diyarbakır

Kayapınar Belediyesi Eş Başkanları, 6 Şubat depreminde evleri zarar gören depremzede vatandaşlarla bir araya geldi.

Diyarbakır

Diyarbakır Vali Yardımcısı Abdullah Çiftçi, misafirlerine Büyükşehir Belediyesi’nin bastırdığı kitabı hediye ediyor.

Şırnak Belediyesi, Gençlik Haftası kapsamında düzenlediği Ferhat Göçer konseri ile on binlerce vatandaş, keyifli anlar yaşadı.

Ekonomi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, suya yüzde 36 ile 53 oranında zam yaptı.

Büyükşehir Belediyesi, tasarruf tedbirleri kapsamında kiralık olarak çalıştırılan ihtiyaç fazlası 25 aracı yüklenici firmaya iade etti.

DEM Partili Kayapınar Eş Başkanları Berivan Gülşen Sincar ve Cengiz Dündar, göreve geldikten sonra kurum ziyaretlerine devam ediyor.

DEM Parti Milletvekili Ceylan Akça Cupolo, “Kayyum belediyelerinde talan yaşandığını” ifade ederek, Adalet ve İçişleri Bakanları’nın görevden alınmasını istedi.

Bursa

Osmangazi Belediyesi, ilçe genelinde kent estetiğini bozan, terkedilmiş ve tehlike oluşturan metruk binaları yıkarak ortadan kaldırıyor.