Bina Haberleri

Bina haberleri ve güncel Bina gelişmeleri, Bina ile ilgili tüm video, Bina fotoğrafları ve Bina haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Yenişehir ilçesinde depremde ağır hasar gören bina, yıkım çalışmaları esnasında çöktü. Çevredeki vatandaşlar ise etrafa kaçıştı.

Diyarbakır

Diyarbakır’da şikâyetler üzerine belediye Sur içindeki metruk binalarda yılan, akrep ve benzeri haşerelere karşı ilaçlama yaptı.

İstanbul

Bahçelievler’de yapımı devam eden inşaatın bitişiğinde bulunan 6 katlı bir binadan tuğla parçaları düşmesi üzerine bina tedbir amacıyla boşaltıldı.

Diyarbakır

Diyarbakır Kayapınar Belediyesi, gelen şikayetler üzerine ilçede bulunan metruk binalar için karar aldı.

Diyarbakır

DEM Parti Diyarbakır Milletvekili Ceylan Akça Cupolo, basında yer alan Suriçi Balıkçılarbaşı’nda bulunan eski PTT Binası hakkında ortaya atılan iddialara...

Diyarbakır

Sezgin Tanrıkulu, tartışmalara neden olan Diyarbakır’daki tarihi PTT binasının kafeterya işletmesi olarak kiralandığı iddialarını Meclis gündemine taşıdı.

Antalya

Antalya'da apartman sakinlerinin kökü koku üzerine ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, daire sahibini evde ölü buldu.

Batman

Batman'da 7 katlı bir binanın teras katında çıkan yangın, hızla büyüyerek katlara yayıldı. İtfaiyenin müdahalesi sürüyor.

Hatay

Hatay'da ağır hasarlı 5 katlı binanın kontrollü olarak yıkıldığı anlar kameraya yansıdı.

Hatay

Hatay'da iş makinesiyle yıkımı gerçekleştirilen 6 katlı bina, yıkım esnasında yan tarafında bulunan az hasarlı binanın üzerine devrildi.

Diyarbakır

Diyarbakır’daki tarihi PTT binasının kafe işletmesine verileceği iddiası, kentte tartışma yarattı.

Spor

Amedspor, Diyarbakır’daki Şehmus Özer Tesislerinde bakım onarım çalışması başlattı. Bu kapsamda tesisin dış cephesi yenilendi.