Bismil Haberleri

bismil haberleri ve güncel bismil gelişmeleri, bismil ile ilgili tüm video, bismil fotoğrafları ve bismil haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır’ın Hazro İlçesi Kulaçtepe Köyünde fırtına nedeniyle caminin çatısı uçtu. Bismil ilçesinde de fırtına etkili oldu, 4 evin çatısı uçtu.

Diyarbakır

Diyarbakır’ın Bismil ilçesinde yangın çıktı. Yangın rüzgarın etkisiyle büyüyor.

Diyarbakır

Diyarbakır’daki felaketten sonra Bismil’de arazi yangını başladı. Vatandaşlar yangının büyümemesi için çağrıda bulundu.

Diyarbakır

Bismil Belediyesi Eş Başkanı Güven Tanrıkulu’nun Diyarbakır ve Mardin’deki yangınlarda yaralanan hayvanlarla ilgili paylaşımı tepkilere neden oldu.

Diyarbakır

Bismil’de arabanın çarptığı yavru köpek, anne ve babası, duyarlı vatandaşlar tarafından Hayvan Barınağı’na getirilerek, tedavi altına alındı.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Doğan Hatun, “Ekonomik olarak elimiz çok rahat değil ama bu hizmet etmeyeceğimiz anlamına gelmesin” dedi.

Bismil 'de 9 kişinin öldüğü arazi kavgasında bugün barış sağlandı, teslim olan 6 firari sanık, işlemlerinin ardından tutuklandı.

Diyarbakır’ın Bismil ilçesinde 9 kişinin hayatını kaybettiği arazi kavgasında taraflar arasında barış sağlandı. Firari olan 6 şüpheli ise barış yapıldıktan...

Külfete neden olan taziye yemeklerinin kaldırıldığı Bismil’de, belediye meclisi, yakınlarını kaybeden ailelere ekonomik destekte bulunma kararı aldı.

Bismil’de arazi anlaşmazlığı nedeniyle 9 kişinin öldüğü kan davası, kanaat önderlerinin araya girmesiyle yarın eriyor.

DEM Parti Diyarbakır Milletvekili Serhat Eren, Bismil’de açılacak olan ve 1500 kişiye istihdam sağlayacak 5 fabrikanın durumunu Türkiye Büyük Millet...

Diyarbakır'ın Bismil Belediyesi bünyesinde sokak hayvanları sorunları için yeni bir birim kuruldu. Birimde sokaklardaki hayvanların tespiti ve tedavileri için çalışmalara...