Boğulma Haberleri

boğulma haberleri ve güncel boğulma gelişmeleri, boğulma ile ilgili tüm video, boğulma fotoğrafları ve boğulma haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


ASAYİŞ

Hava sıcaklığının 40 derecenin üzerine çıktığı Hatay’da serinlemek için gölete giren 15 yaşındaki çocuk boğularak hayatını kaybetti.

ADANA

Adana'nın sıcaklarından bunalıp serinlemek için sulama kanalına giren 14 yaşındaki çocuk boğularak can verdi.

Batman

Batman’da 1,5 yılda 10 çocuk boğuldu. Yaz mevsimi ile birlikte meydana gelebilecek suda boğulma olaylarına karşı Valilik uyarıda bulundu.

ASAYİŞ

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde artezyen kuyusuna düşen 2 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti.

Batman

Batman’da aileleriyle pikniğe gittikleri Batman Çayı kenarında suya girdikten sonra akıntıya kapılan 10 yaşındaki Seher Basütçu boğuldu.

ADANA

Adana’da Ramazan Bayramı'nın 2'nci gününde Kavşak Bendi Barajı Göleti’nde yüzerek karşıya geçmeye çalışırken kaybolan kişinin cesedi bulundu.

Batman

DSİ 10’uncu Bölge Müdürlüğü, boğulma olaylarının yaşanmaması amacıyla baraj, gölet ve sulama kanallarına girilmemesi uyarısında bulundu.

Diyarbakır

DEM Parti Diyarbakır Milletvekili Ceylan Akça Cupolo, Diyarbakır’daki ölümler hakkındaki hukuki durumu Meclis’e taşıdı.

Diyarbakır

Valilik, Batman Sağ Sahil ve Batman Silvan sulaması ana kanallarına su bırakılacağını, boğulma olaylarına karşı tedbir çağrısı yaptı.

ASAYİŞ

Batman'da sulama amaçlı kullanılan, 2 metre derinliğindeki havuza düşen Bünyamin Ekinci, hayatını kaybetti.

ASAYİŞ

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde dereye giren 13 yaşındaki Fevzi Güçtemur boğuldu.

Diyarbakır

Diyarbakır'da balık avlamak isterken boynuna serpme ağı dolanıp suya düşerek boğulma tehlikesi geçiren Askeri Kaya (30), arkadaşları tarafından kurtarıldı.