Buyuksehir Haberleri

buyuksehir haberleri ve güncel buyuksehir gelişmeleri, buyuksehir ile ilgili tüm video, buyuksehir fotoğrafları ve buyuksehir haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Serra Bucak ve Doğan Hatun, mazbata sonrası organize bir saldırı ile karşı karşıya olduklarını açıkladı.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Ayşe Serra Bucak Küçük, ikinci bir emre kadar ihale, ödeme, alım satım gibi tüm iş...

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen 9. Amed Tiyatro Festivali, Sur’daki İskenderpaşa Konağı’nda başladı.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Serra Bucak ve Doğan Hatun, halkın ve sivil toplum örgütü temsilcilerinin tebriklerini kabul etti.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Meclisi, ilk toplantısını Eş Başkan Serra Bucak başkanlığında gerçekleştirdi.

Diyarbakır

DEM Parti’nin kazandığı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nde 12 daire başkanı ve 2 genel sekreter yardımcısı değişti.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Serra Bucak, göreve başlamasının ardından ilk mesai gününde personeli karşıladı, Ramazan Bayramlarını kutladı.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi başkanları Serra Bucak ve Doğan Hatun, tebrikleri kabul edecekleri günde çiçek yerine fidan kabul edecek.

GÜNDEM

Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Genel Sekreter Yardımcısı Buğra Gökce, yerel seçimlerin ardından tamamlanan itiraz süreci sonrası İBB Meclisi'nde partilerin koltuk...

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Serra Bucak ve Doğan Hatun, Ramazan Bayramı dolayısıyla halkla bayramlaştı.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Eş Başkanları Serra Bucak ve Doğan Hatun, belediyeye ait Dağkapı Meydanı’ndaki çadırda verilen iftar yemeğine katıldı.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Serra Bucak ve Doğan Hatun, Ramazan Bayramı nedeniyle kentte her türlü tedbiri aldıklarını açıkladı.