Çöktü Haberleri

Çöktü haberleri ve güncel Çöktü gelişmeleri, Çöktü ile ilgili tüm video, Çöktü fotoğrafları ve Çöktü haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


İstanbul

Kartal'da 5 katlı bir binanın 2. kat balkonu çöktü. Can kaybı ya da yaralanmanın yaşanmadığı olayda bina tahliye edildi.

İstanbul

Küçükçekmece ilçesindeki Kartaltepe Mahallesi’nde bir bina henüz bilinmeyen bir nedenle çöktü.

Yalova

Yalova Belediyesi’nin Raif Dinçkök Kültür Merkezi içinde yer alan Nikah Dairesi’nin tavanının çökmesi sonucu 4 kişi yaralandı.

İstanbul

İstanbul’da bir yolda meydana gelen çökme sonucu oluşan çukura 2 araç düştü.

İstanbul

İstanbul’da 4 katlı binanın önündeki kaldırım çöktü. Tedbir amaçlı boşaltılan bina da yapılan incelemede bir sorun olmadığı tespit edildi.

İstanbul

Kartal’da 5 katlı bir binanın birinci katında bulunan balkon çöktü. Bu sırada balkonda bulunan yaşlı kadın, aşağı düşerek yaralandı.

Diyarbakır

Diyarbakır’ın merkez Sur İlçesi’nde bulunan tescilli tarihi yapı kısmen çöktü.

Ankara

Ankara'nın Çankaya ilçesinde, yıkımı yapılan binanın moloz kaldırma çalışmaları sırasında çöken istinat duvarının enkazının altında kalan 18 yaşındaki işçi hayatını...

ASAYİŞ

Mardin'in Artuklu ilçesinde etkili olan sağanak sonrası yol çöktü, park halindeki 2 araç tarihi evin avlusuna düştü.

ADIYAMAN

Adıyaman’ın Besni ilçesi Kızılin köyünün altında, Fırat Nehri’nin kıyısında bulunan Kızıl İn Mağarası’nda 6 Şubat depremlerinde çökme meydana geldi.

Dünya

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan popüler medya ağı Facebook ile Instagram çöktü.

Eğitim

Özel okul öğretmenlerinin ücretlerinin asgari ücret ve biraz üzerinde seyrettiğini söyleyen CHP Kocaeli Milletvekili Prof. Dr. Mühip Kanko, eğitim emekçilerinin...