Çöp Haberleri

çöp haberleri ve güncel çöp gelişmeleri, çöp ile ilgili tüm video, çöp fotoğrafları ve çöp haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Güncel

Şanlıurfa’nın Bozova İlçe Belediyesi, kentteki eskimiş çöp konteynerleri yenileyerek, üzerine Türkçe’nin yanı sıra Kürtçe’yi de ekledi.

Diyarbakır

31 Mart seçimlerinden sonra bazı temizlik personellerin işi aksatması nedeniyle Kayapınar İlçesi’nde oluşan çirkin görüntüler ortadan kaldırıldı.

Antalya

Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde belediyeye ait çöp kamyonu ile motosikletin çarpıştığı kazada motosiklet sürücüsü ağır yaralandı.

GÜNDEM

Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanlığına seçilen Abdullah Zeydan’a mazbata verilmemesi üzerine kentte iki gündür süren protestolar sonucu biriken çöpler kent halkı...

Diyarbakır

Kentin modern yüzü olarak bilinen merkez Kayapınar İlçesi’nde çöplerin toplanmaması, vatandaşların tepkisine neden oldu.

ÇEVRE

Bolu’nun Mengen ilçesinde belediyenin eski çöp döküm alanındaki çöp yığınlarına senelerdir kimse önlem almayınca bölge adeta felaketi yaşıyor.

Diyarbakır

Diyarbakır’da 60 kişi, Hevsel Bahçeleri'nde yarım saatte 1 kamyonet çöp topladı.

Diyarbakır

Diyarbakır’da bir türlü bitmeyen çöp sorununa bir türlü çözüm bulunmaması yurttaşları çileden çıkardı.

Diyarbakır

Hevsel Bahçeleri'nin Dicle Nehri ile birleştiği kıyı şeridi, hem dökülen molozlar hem de kaçak yapılaşmadan dolayı çöplüğe dönüştü.

Diyarbakır

DEM Parti Diyarbakır Milletvekili Serhat Eren, Yenişehir Kaymakamı ve belediye kayyumu Murat Beşikçi’yi Meclis gündemine taşıdı.

Diyarbakır

Diyarbakır’da belediyeye ait çöp kamyonu, aniden alev aldı. Yangın söndürülürken, araç kullanılamaz hale geldi.

ÇEVRE

Şırnak'ın Cizre ilçesinde Dicle Nehri kenarında M.Ö. 4000 yılında kurulan ve günümüze kadar dimdik ayakta kalan tarihi Cizre Kalesi, ziyaretçilerin...