DİSKİ Haberleri

DİSKİ haberleri ve güncel DİSKİ gelişmeleri, DİSKİ ile ilgili tüm video, DİSKİ fotoğrafları ve DİSKİ haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

DİSKİ, hava sıcaklığının artış göstermesiyle Diyarbakırlıları içme suyunda sorun yaşanmaması için bilinçsiz sulama konusunda uyardı.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı DİSKİ Genel Müdürlüğü, Dicle ilçesinde içme suyu şebeke hatlarını yeniledi.

Diyarbakır

DİSKİ Genel Müdürlüğü Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı ekipleri, atıksu ve yağmursuyu bacalarında çalışmalar yürütüyor.

Diyarbakır

Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ), kent genelinde içme suyu kalitesini titizlikle kontrol ederek vatandaşların sağlıklı ve güvenli su tüketimini...

Diyarbakır

Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı DİSKİ Genel Müdürlüğü, 4 merkez ilçede haftalık ortalama, 422 kanalizasyon ve içme suyu arızasına müdahale ediyor.

Yerel

Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi Başkanlığı (DİSKİ) Genel Müdürlüğü, Hazro ilçe merkezi içme suyu temin ve dağıtım sistemlerini yenileniyor.

Diyarbakır

DİSKİ Genel Müdürlüğü, kent merkezine içme suyunu kesintisiz sağlamak için enerji nakil hatlarında bakım ve onarım çalışması başlattı.

Diyarbakır

Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) Genel Müdürlüğü yapan Fırat Tutşi, görevden alındı.

Diyarbakır

DİSKİ Genel Müdürlüğü, 22 Mart Dünya Su Günü’nü Büyükşehir Belediyesi’ne ait 450 Evler Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde düzenlediği etkinlikle kutladı.

Diyarbakır

Diyarbakır’da “Su Verimliliği” panelinde öğrencilere, “Suyun yolculuğu” ve “Akıllı su yönetimi ve su verimliliği” konusunda bilgilendirmeler yapıldı.

Diyarbakır

DİSKİ Genel Müdürlüğü, meteorolojinin kuvvetli sağanak yağış uyarısı üzerine Diyarbakır merkez ve kırsal ilçelerinde herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için teyakkuza...

Diyarbakır

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü 10. Bölge Müdürlüğü, yaz aylarında etkisini gösteren sıcakların barajlardaki doluluk oranına etki oluşturmadığını açıkladı.