Durak Haberleri

Durak haberleri ve güncel Durak gelişmeleri, Durak ile ilgili tüm video, Durak fotoğrafları ve Durak haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır’ın birçok ana caddesindeki otobüs durakları, yasak olmasına rağmen araç park eden sürücüler yüzünden otoparka dönmüş durumda.

Diyarbakır

Diyarbakır’da görme engelli yoluna konulan aydınlatma direği ve durak tabelasının oluşturduğu mağduriyet, yeni bir boyut kazandı.

Diyarbakır

Diyarbakır'da rengarenk ve nakışlı işlemlerle göz dolduran puşileri gören turistler, hemen başlarına dolayıp fotoğraf çektiriyorlar.

Diyarbakır

Kayapınar ilçesinde görme engelliler için kaldırımlara yapılan sarı bant yoluna durak tabelalarının konulması şaşkınlık yarattı.

ASAYİŞ

Konya’da kontrolden çıkan otomobilin otobüs durağında bekleyen vatandaşlara çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybedenlerin sayısı 4’e yükseldi.

Diyarbakır’da şehir içi yolcu seferi yapan otobüs duraklarının bakımsız ve pis olması vatandaşı isyan ettirdi.

ASAYİŞ

Kocaeli'nin Çayırova ilçesinde kontrolden çıkan otomobilin otobüs durağında bekleyenlere çarpması neticesinde meydana gelen kazada 1 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi...

ASAYİŞ

Bursa’nın Gemlik ilçesinde durak harici durmayan şoför, yaşı küçük yolcu tarafından bıçaklandı.

Toplu taşıma ağında yapılan değişiklikle akıllı kavşaklar oluşturuldu, duraklarda yeni sitem devreye girdi.

Diyarbakır’da vatandaşların olumsuz havalarda etkilenmemeleri için kapalı otobüs durakları yenileniyor.

Kamu Müteahhitleri ve İş İnsanları Derneği (KAMİAD) tarafından düzenlenecek olan Türkiye buluşmalarının ikinci programı 29-30 Eylül tarihlerinde Diyarbakır'da gerçekleşecek. 

Elazığ

Elazığ’da hayırsever bir şahıs, otobüs bekleyen vatandaşların yorulmaması ve sıcaktan korunması için anayolun kenarına kanepeli durak yaptı. Durağı gören vatandaşlar...