Enflasyon Haberleri

enflasyon haberleri ve güncel enflasyon gelişmeleri, enflasyon ile ilgili tüm video, enflasyon fotoğrafları ve enflasyon haberleri Güneydoğu Ekspres - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Ekonomi

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) 2024 Nisan dönemine ilişkin Yurt İçi Üretici Fiyat Endeksini (Yİ-ÜFE) açıkladı.

Ekonomi

Tüketici fiyat endeksi (TÜFE) yıllık yüzde 69,80, aylık yüzde 3,18 arttı.

Ekonomi

Artan enflasyonun satışlarını yarı yarıya düşürdüğünü belirten Urfa'daki isot satıcıları, geçen yıl 180 TL olan kilo fiyatının bu yıl 320...

Ekonomi

ABD Merkez Bankası (Fed), inatçı enflasyonun ve parasal sıkılaşmanın finansal istikrara yönelik en büyük risk olarak görüldüğünü bildirdi.

Ekonomi

Türkiye’de mart ayında yıllık enflasyon yüzde 68,5 oldu. Bu oran tüm Afrika ülkelerindeki enflasyon oranlarından daha yüksek. Dünya sıralamasında ise...

Ekonomi

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), şubat ayına ilişkin işgücü istatistiklerini açıkladı. Mevsim etkisinden arındırılmış işsizlik oranı yüzde 8,7 seviyesinde gerçekleşti.

Ekonomi

Uzun süre dünyada yüksek enflasyon birinci olan Venezuela, mart ayında yüzde 67,8'lik enflasyonla beşinci sıraya geriledi.

Ekonomi

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) mart ayında enflasyonun aylık yüzde 3,16 olarak ölçüldüğünü duyurdu.

Ekonomi

Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre Mart ayında enflasyon yüzde 68.50 oldu. Kira artış oranı ise yüzde 57.50 olarak belirlendi.

Ekonomi

ENAG Mart ayına ilişkin enflasyon verilerini açıkladı. Buna göre, enflasyon mart ayında yüzde 5,68 artışla yüzde 124,63'e yükseldi.

ASAYİŞ

Van’da seçilmiş belediye başkanı Abdullah Zeydan’a mazbata verilmemesi birçok kentte protesto edildi.

Ekonomi

Tüketici fiyat endeksi (TÜFE) mart ayında yıllık yüzde 68,50, aylık yüzde 3,16 arttı.