Fabrika Haberleri

fabrika haberleri ve güncel fabrika gelişmeleri, fabrika ile ilgili tüm video, fabrika fotoğrafları ve fabrika haberleri Ekspres Haber - Sondakika Diyarbakır ve Bölge haberleri sitemizde


Diyarbakır

DEM Parti Diyarbakır Milletvekili Serhat Eren, Bismil’de açılacak olan ve 1500 kişiye istihdam sağlayacak 5 fabrikanın durumunu Türkiye Büyük Millet...

Güncel

Bayburt’ta lise öğrencileri, atık malzemeleri geri dönüştürerek üretim yapıyorlar.

ASAYİŞ

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde fabrikaya yeni alınan ve kurulan pres makinesine sıkışan iş yeri sahibi hayatını kaybetti.

ASAYİŞ

Tekirdağ'ın Muratlı ilçesinde fabrika servisi devrildi, 7 kişi yaralandı.

Şanlıurfa

Şanlıurfa 2. Organize Sanayi Bölgesi’ndeki bir tekstil fabrikasında yangın çıktı. Bölgeye çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi.

ASAYİŞ

Adıyaman’da, bir fabrikanın bahçesinde çıkan yangın korkuttu.

Diyarbakır

Türkiye'nin en önemli jant firması olan, 100'e yakın ülkeye ürün ihracat eden bu fabrikada çalışmalara öncülük eden kadın mühendisler, 60...

Diyarbakır

1964 yılında baba mesleği olarak başladığı silah tamiri işini fabrikaya dönüştüren Ali Akdemir, Güneydoğu’da örneği olmayan tek işi yapıyor.

GÜNDEM

Emek Partisi Gaziantep Milletvekili Sevda Karaca, ağır iş yükü nedeniyle bir fabrikada çalışanların bel fıtığı olduğunu belirterek, konuyu Meclis’e taşıdı.

Diyarbakır

3 sezon önce kurulan ve alt yapıya verdiği önemle dikkat çeken Diyarbakır İnter Futbol Kulübü başarıdan başarıya imza atıyor.

ASAYİŞ

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde, Pelitli Mahallesi Sanayi Sokak'ta bulunan parfüm ve boya üretimi yapılan bir fabrikada, henüz bilinmeyen nedenle yangın çıktı.

Diyarbakır

Diyarbakır’da Geleceğini Kuran Genç Kadınlar Projesinde Tekstil Fabrikası Bir Öğrenim Alanına Dönüştürüldü.